na terenie powiatu grójeckiego i gminy Tarczyn.

Nakład gazety - 22 000 egzemplarzy. Ukazuje się w co drugą środę.

Z ostatniej chwili

Trzy medale Mistrzostw Polski dla grójeckiego biegacza.

13 marca w Toruniu odbyły się kolejne, 30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters. Tradycyjnie wśród uczestników tej sportowej imprezy nie mogło zabraknąć reprezentanta Grójca, Bohdana Czacharowskiego, który zakończył zawody z trzema medalami.
Złoty medal i tytuł Mistrza Polski zdobył w biegu na 400 metrów, natomiast w biegach na 200 i 800 metrów zajął trzecie miejsca otrzymując brązowe medale Mistrzostw Polski. Znany lokalnej społeczności biegacz startował w kategorii zawodników osiemdziesięcioletnich.
Bohdan Czacharowski biega amatorsko od 1980 roku. Na treningach i zawodach pokonał w tym czasie dystans 95 000 kilometrów. Uczestniczył w 500 imprezach biegowych, a bieganie jest jego wielką życiową pasją. Wyznaje zasadę, że "kto biega całe życie – ten się czuje znakomicie”.
Obecnie można go spotkać na stałej biegowej trasie: od ul. Szkolnej do ul. Zdrojowej i dalej przez Marianów i Krobów w kierunku Kociszewa i z powrotem.
– Codziennie staram się pokonać dystans 10 kilometrów – mówi biegacz z Grójca.
Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.