piątek, 01 grudzień 2023
Goszczyn

Gospodynie z Bądkowa zorganizowały piknik, na którym promowały historię miejscowości, jabłko, włoszczyznę oraz ich wyrób, czyli pizzę.

Goszczyn

Archidiecezja Warszawska ogłosiła zmiany dotyczące wikariuszy (w tym neoprezbiterów). W dekanacie mogielnickim nastąpi zmiana wikariusza w parafii pw. św. Michała Archanioła w Goszczynie. Swoją posługę w parafii z końcem czerwca zakończy ks. Zbigniew Żurek, który został mianowany wikariuszem parafii Świętej Trójcy w Chynowie, w dekanacie czerskim. Zastąpi go ks. Paweł Placek – dotychczasowy wikariusz parafii św. Józefa Oblubieńca NMP w Warszawie, w dekanacie ursuskim.

Red.

Goszczyn

Szanowni Państwo, od kilkunastu dni w naszej gminie możemy zauważyć zmiany. Szczególnie te, które nastąpiły w organizacji ruchu drogowego.

Goszczyn
Goszczyn

Społeczność Sielca obchodziła w ubiegłą niedzielę Światowy Dzień Środowiska i 200-lecie urodzin Ignacego Łukasiewicz. Uroczystość Publicznej Szkoły Podstawowej w Sielcu przeszła do historii, historii pełnej opowieści o gminie Goszczyn oraz powiecie grójeckim.