piątek, 01 grudzień 2023
Grójec

Serdeczne gratulacje za niezwykłe osiągnięcia w nauce dla najlepszych uczniów klas siódmych i ósmych.

Grójec

Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale Złote Gody to rocznica niezwykła, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku.

Grójec

Blisko kilometrowy odcinek ul. Laskowej w Grójcu od ul. Piłsudskiego do ul. Słonecznej zostanie wyremontowany dzięki pozyskanym dla Gminy Grójec środkom z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w kwocie 2 102 892,59 zł. Całkowity koszt inwestycji wyniesie 3 504 820,99 zł.

Grójec

Dobiega końca termomodernizacja budynku oświaty w Grójcu przy ulicy Laskowej 8, w którym swoją siedzibę ma Zespół Administracyjny Placówek Oświatowych Gminy Grójec oraz Publiczne Przedszkole nr 1. To inwestycja, która została zrealizowana dzięki wsparciu z Unii Europejskiej.

Grójec

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Grójcu otrzymała dofinansowanie z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków w wysokości 500 000 zł na remont i przebudowę. Realizacja zadania ma służyć powstrzymaniu dalszej degradacji ścian budynku i tym samym przyczynić się do zachowania materialnego dziedzictwa kulturowego. Nadrzędnym celem naszego zadania jest zabezpieczenie zabytku przed dalszym niszczeniem.