Operator linii

Poszukujemy kandydata na stanowisko:
Zakres obowiązków:
•    Praca bezpośrednio przy linii produkcyjnej: m.in. wykładanie butli pustych z regałopalet na linię, ocena sensoryczna butli pustych oraz wyrobu gotowego.
•    Obsługa wózka widłowego

Oczekiwania:
•    Aktualne badanie SANEPID
•    Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
•    Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
•    Doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej mile widziane
Miejsce pracy – Eden Springs Sp. z o.o.
Zakład Produkcyjny Częstoniew Kolonia 61 (6 km k. Grojca)
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, na adres:
Kontakt telefoniczny: (48) 665-05-34
Po więcej szczegółów zapraszamy osobiście
Informujemy, że skontaktujemy się z  wybranymi Kandydatami.

  • Dział: Dam pracę
  • Czytany: 41 razy

Konserwator maszyn i urządzeń wodno-kanalizacyjnych

Zakład Gospodarki Komunalnej w Belsku Duży poszukuje osoby na stanowisko konserwatora maszyn i urządzeń wodno-kanalizacyjnych.
Wymagane:
- znajomość hydrauliki, mechaniki oraz elektryki
- prawo jazdy kategorii B
Mile widziane:
- uprawnienia hydrauliczne i elektryczne
- znajomość terenu Gminy Belsk Duży
Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie (zakład budżetowy)
- umowę o pracę

Nie będą brane pod uwagę zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

  • Czytany: 30 razy

Skup aut

Skup aut, stan bez znaczenia, Tel. 515 952 941

  • Dział: Kupię
  • Czytany: 38 razy

Zmywacz pojazdów

  • Czytany: 45 razy

Ziemia w Woli Krobowskiej

Sprzedam ziemię 3,60 ha w Woli Krobowskiej – rolna, ogrodzona, media (woda, gaz, prąd) przy głównej trasie. Tel. 506 926 315

  • Dział: Sprzedam
  • Czytany: 39 razy

Firma Rajpol zatrudni:

Firma RAJPOL SP.ZO.O.  Wólka Łęczeszycka 16, 05-622 Belsk Duży zatrudni pracowników:
- SPECJALISTA DO SPRAW CERTYFIKACJI
Wymagania : Znajomość GLOBAL GAB/ BRC, prawo jazdy kat B, dyspozycyjność
- ZASTĘPCA KIEROWNIKA SORTOWNI
Zakres obowiązków: nadzór nad realizacją zamówień, utrzymanie ruchu maszyn sortujących, nadzorowanie pracowników sortowni, wymagane doświadczenie
- KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO-PRAWO JAZDY KAT C+E
-  OPERATOR  WÓZKA WIDŁOWEGO

  • Czytany: 40 razy

Lokal w centrum Grójca

Wynajmę lokal 26m2  + zaplecze w Grójcu ul. Piłsudskiego 78, vis a vis Starostwa Powiatowego nr Tel, 602 258 066 lub 48 664 21 27

  • Dział: Wynajmę
  • Czytany: 56 razy

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja