Nowoczesne wykładziny PCV

Nowoczesne wykładziny PCV

Dla wielu z nas wykładziny PCV kojarzą się przede wszystkim z wystrojem obowiązującym w epoce PRL. Gumolit, kolokwialnie określany mianem “Goły Leon”, na pewno leżał w domu naszych rodziców lub dziadków. W chwili obecnej elastyczne wykładziny podłogowe wracają do łask i coraz częściej wybierane są do nowocześnie urządzonych mieszkań. Szeroka paleta wzorów i kolorów, bezproblemowy i szybki montaż czy łatwość w utrzymaniu czystości to główne zalety wykładzin PCV, które przyciągają coraz szersze grono klientów.

Obecnie wykładzina PCV to równoznacznik nowoczesnej aranżacji wnętrz. Jeszcze niedawno była uważana za przeżytek, a jej zastosowanie w nowoczesnym wnętrzu wywołałoby duże zdziwienie. Dziś to się zmienia za sprawą szerokiego wachlarza wzorów, a przede wszystkim właściwości, jakie ma do zaproponowania. Jako użytkownicy domów cenimy przede wszystkim praktyczne rozwiązania, a wykładzina elastyczna zdaje w tej kwestii egzamin na 5 z plusem. Jest trwała, łatwa i szybka w montażu(również przy ogrzewaniu podłogowym), miła dla oczu i stóp, nie wymaga też dużego wysiłku podczas czyszczenia. Ponadto produkt ten możemy zastosować w dosłownie każdej części domu: począwszy od kuchni, poprzez łazienkę, przedpokój, a nawet salon, nie pomijając także garażu czy strychu.
Wykładzina PCV,  w zależności od przeznaczenia, posiada różne parametry techniczne, jest odporna na ścieranie, wgniecenia i działanie wody, a w niektórych przypadkach również ognia. Znalazła uznanie u klientów również ze względu na niewielkie koszty, jakie wiążą się z jej zakupem i montażem. Jest to ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala szybko odmienić wnętrze. Bardzo często ma też za zadanie zamaskować zniszczenie drewnianej podłogi czy glazury.
Największym atutem aktualnie dostępnych wykładzin elastycznych jest szeroki wybór wzorów, dzięki czemu najbardziej wymagający klienci oraz architekci wnętrz otrzymują nieograniczone możliwości aranżacyjne. Wzornictwo takie jak imitacja drewna, marmuru czy glazury to tylko część propozycji skierowana głównie do klientów gustujących w klasyce. Miłośnicy wzorów marokańskich, geometrycznych, betonowych czy florystycznych również znajdą coś dla siebie.
Dzięki wykładzinie z wybranym wzorem sprawnie i w krótkim czasie wprowadzamy do pomieszczenia oczekiwany styl. Coraz chętniej sięgamy po odważne wzory i kolory. Stawiamy na wnętrza charakterystyczne, które intrygują i sprawiają, że nie możemy oderwać od nich wzroku. Właśnie taki efekt dają podłogi z wykładziny elastycznej dostępne w tysiącach wzorów. Na przykład wzór hiszpańskiej posadzki od razu przynosi na myśl willę w ciepłym, orientalnym zakątku. To świetny wybór zarówno do kuchni, jak i salonu. Wyrazisty wzór ożywi wnętrze, nada mu niepowtarzalny urok. Wykładzina taka spełni nasze oczekiwania, jeśli zależy nam na mocnym i szybko uzyskanym efekcie.
Wielu z nas stawia również na klasyczne rozwiązania, czyli chęć posiadania w domu drewnianej podłogi, od pięknej olejowanej deski, poprzez klepki i zjawiskowe mozaiki. Nie zawsze jednak możemy sobie na nie pozwolić. Wysoki koszt, trudny montaż i późniejsza pielęgnacja mogą stanowić poważne bariery, które trudno będzie pokonać. Drewno w kuchni albo w łazience jest narażone na wilgoć, a tym samym na szybkie zniszczenie. Ogrzewane podłogi niestety też są złym połączeniem z  drewnem. W takim przypadku podłoga z wykładziny PCV będzie idealnym rozwiązaniem. Imitacja drewna stanowi zdecydowanie największy wybór spośród wszystkich wzorów wykładzin elastycznych. Wzory imitujące panele czy deski pięknie wkomponują się w aranżację w stylu rustykalnym, vintage, skandynawskim czy nowoczesnym. Wybierać możemy zarówno spośród wzorów przedstawiających delikatne linie drewna, jak i imitujących surowe, nieoszlifowane deski. Bogaty wachlarz kolorystyczny oraz liczne dostępne szerokości pozwolą dopasować wykładzinę pcv do każdego wnętrza.
W ofercie DWM znajdują się również wysokiej jakości wykładziny elastyczne obiektowe, homogeniczne i heterogeniczne, znajdujące zastosowanie w pomieszczeniach o zwiększonym natężeniu ruchu (np. szkołach, szpitalach, biurach, hotelach).

Firma DWM poleca zakup i montaż wykładzin elastycznych. Nie czekaj dłużej – przekonaj się sam - zapraszamy do naszych sklepów bądź kontaktu telefonicznego:
Warka, Senatorska 25,
tel. 510 393 313
Góra Kalwaria, Mariańska 2/1, tel. 789 154 516
Nowe Miasto nad Pilicą,
Warszawska 71, tel. 503 590 798

Pomiar możesz zamówić kontaktując się z nami również poprzez portale społecznościowe:
www.facebook.pl/dwm24
www.instagram.com/dwm24.pl

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja