Latem z piłką, zimą na łyżwach

Latem z piłką, zimą na łyżwach

W mieście powstanie wielofunkcyjne boisko, które zimą będzie zamieniało się w lodowisko. Warczanie pojeżdżą na łyżwach jeszcze w tym roku.

Istniejące boisko piłkarskie przy ul. Piotra Wysockiego w Warce (przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1) do połowy listopada będzie pełniło nową funkcję. Warecki samorząd ogłosił przetarg na jego przebudowę na boisko wielofunkcyjne z funkcją lodowiska wraz z niezbędnymi instalacjami i urządzeniami niezbędnymi do funkcjonowania nowoczesnej ślizgawki.
W miejsce istniejącego boiska wybudowana będzie płyta betonowa o wymiarach 20 x 40 m z wbudowaną instalacją chłodzącą. Płyta będzie stale wyłożona posadzką kauczukową, tak aby latem mogła funkcjonować jako boisko wielofunkcyjne do gry w siatkówkę, koszykówkę oraz innych gier zespołowych (o powierzchni całkowitej 800m2). Zimą obiekt będzie pełnił rolę lodowiska. Dla potrzeb nowoczesnej ślizgawki zaprojektowano również mroźne bandy rekreacyjne.
Do obiektu wykonane będzie również dodatkowe wejście z ul. Piotra Wysockiego. Inwestycja planowo ma zakończyć się do połowy listopada, co oznacza, że mieszkańcy Warki jeszcze w tym roku będą mieli okazję jeździć na łyżwach. Wykonawcę zadania poznamy z końcem sierpnia.
POK

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja