Uczniowie ZSP w Jasieńcu uczestniczą w olimpiadach krajowych i międzynarodowych

Uczniowie ZSP w Jasieńcu  uczestniczą w olimpiadach krajowych i międzynarodowych

OLIMPIADA WIEDZY O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH EDYCJA 2017/2018 27 listopada 2017r. odbył się I etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych realizowanej jest pod hasłem „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

Celem Olimpiady jest upowszechnianie i pogłębianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych, która jest niezbędna każdemu przy podejmowaniu wielu decyzji, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Już po raz czwarty uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Jasieńcu uczestniczą
w programie „Lekcje z ZUS”, który ma za zadanie kształtować świadomość młodzieży, ucząc przy tym zasady solidaryzmu społecznego, a ponadto dawać praktyczną wiedzę przyszłym przedsiębiorcom.
Komitet Szkolny po przeprowadzeniu I etapu i dokonaniu oceny testów wyłonił trzech uczniów, którzy zdobyli największą liczbę punktów z testu. Karol Kotyński z klasy II TA, Jakub Nankiewicz z klasy I TH oraz Adam Siedlecki z klasy I TI to zespół, który  będzie reprezentować Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Jasieńcu .
 Czekamy na ogłoszenie listy zakwalifikowanych zespołów do wojewódzkiego II etapu Olimpiady.
Anna Górecka

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „BÓBR”
13. 11.2017 r. Uczniowie klas informatycznych z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. W. Witosa mieli możliwość udziału w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym „BÓBR” z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej.  Konkurs odbywał się o tej samej porze w 4 salach komputerowych w naszej szkole. Uczniowie mieli za zadanie w ciągu 1 godziny rozwiązać 24 zadania logiczne w formie testu on-line. Najlepszymi uczniami z naszej szkoły okazali się:
Adam Siedlecki  - klasa I Ti  ,
Piotr Selke – klasa IV Ti,
Mateusz Węgliński – klasa II Ti,
Adrian Bińkowski – klasa III Ti,
Uczniowie, którzy uzyskali najwyższą ilość punktów w szkole otrzymują oceny celujące z przedmiotów informatycznych. W przyszłym roku szkolnym kolejna edycja konkursu,
Zapraszamy !!!
Mateusz Pecelt

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja