PIKNIK RODZINNY W KSIĘŻOWOLI

PIKNIK  RODZINNY W KSIĘŻOWOLI

W ostatnią niedzielę w gminie Tarczyn, w miejscowości Księżowola, odbył się piknik rodzinny.

– Cieszę się bardzo, że są dziś Państwo razem z nami, by wspólnie spędzić czas i skorzystać z przygotowanych przez nas atrakcji. Dziękuję wszystkim osobom, które dbają na co dzień o tutejszy piękny teren i przygotowały dzisiejszą imprezę. Poprzez organizację pikników rodzinnych pragniemy Państwa zachęcić nie tylko do integracji, lecz również do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu i wspólnej zabawy – mówiła burmistrz Tarczyna Barbara Galicz, która powitała osoby przybyłe na piknik wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej w Tarczynie Mirosławem Faliszewskim oraz sołtysem sołectwa Kopana Sławomirem Brzezińskim.

Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych uczestników imprezy cieszyły się nie tylko wielkie zamki dmuchane, lecz również stanowisko tworzenia zwierząt z balonów, malowanie buziek i nowoczesny, przestrzenny plac zabaw.

Nie zabrakło również muzyki i pysznego poczęstunku – dań z grilla, surówek, owoców, ciast, ciasteczek oraz orzeźwiających napojów, przygotowanych przez mieszkańców. Dużym zainteresowaniem cieszyły się ponadto rodzinne zawody sportowe oraz gry i zabawy z atrakcyjnymi nagrodami, prowadzone w ciekawy, urozmaicony sposób przez kierownika Lokalnej Grupy Działania „Perły Mazowsza” – Marcina Kiliańskiego.

Burmistrz Tarczyna pragnie serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie pikniku oraz wszystkim obecnym podczas imprezy.

Szymon Woźniak

Ostatnio zmienianywtorek, 21 sierpień 2018 10:38
Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja