Tarczyńskie Talenty najlepsze w Polsce, gmina wygrywa Podwórko NIVEA!

Tarczyńskie Talenty najlepsze w Polsce,  gmina wygrywa Podwórko NIVEA!

Gmina Tarczyn wywalczyła Podwórko Talentów NIVEA 2018, bez konieczności długiej, wielotygodniowej rywalizacji w ramach głosowania internetowego. Zajęliśmy 1. miejsce w gronie najlepszych filmów i prezentacji! Za nami znalazły się takie miasta jak: Śrem, Warszawa, Wrocław i Poznań.

– Informację o wygranej przyjęliśmy z ogromną radością. Nie tylko dlatego, że wygraliśmy nowoczesny i funkcjonalny plac zabaw, lecz także ze względu na fakt, iż niezależne jury tak wysoko oceniło umiejętności naszych dzieci i młodzieży zaprezentowane w filmie pt. „Z talentem za Pan Brat” – zaznacza burmistrz Tarczyna Barbara Galicz. – Cieszę się, że zaangażowanie, poświęcenie oraz wielka ambicja wszystkich osób pracujących przy produkcji tego filmu, w którym doskonale widać dbałość o każdy szczegół, zostały zwieńczone tak wspaniałą nagrodą. Dodatkowo jest to unikalna promocja wielkiego potencjału naszej gminy i jej mieszkańców w skali Polski – dodaje.

NIVEA: Wygrać można raz
na dwa lata
Warto również zaznaczyć, iż zwycięstwo w opisywanym konkursie jest tym trudniejsze, że na przestrzeni ostatnich dwóch lat Podwórko NIVEA można było wygrać tylko raz. Zgodnie z sekcją 2 ust. 2 regulaminu konkursu – w tegorocznym konkursie „nie mogły wziąć udziału gminy, na terenie których znajduje się zwycięska Lokalizacja w konkursie Podwórko Talentów NIVEA 2017”.
Przy wyborze zwycięzcy, jury wzięło pod uwagę w szczególności kryteria artystyczne  (m.in. fabuła, kreatywność, zaangażowanie, innowacyjność i oryginalność  pracy  konkursowej),  a także  kryteria  techniczne  (m.in. montaż, efekty wizualne, kompozycja ogólna).

Trwają dalsze zmagania
Należy podkreślić, że – w przeciwieństwie do gminy Tarczyn – dla pozostałych uczestników przedsięwzięcia to dopiero początek zmagań. Od 11 maja wystartował bowiem następny etap tego znanego, ogólnopolskiego plebiscytu, tj. głosowanie internautów, w ramach którego wyłonionych zostanie kolejnych 15 zwycięskich lokalizacji.
Szymon Woźniak

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja