Wspólna rodzinna zabawa

Wspólna rodzinna zabawa

30 maja na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej im. generała Franciszka Kamińskiego w Ciechlinie odbył się piknik z okazji Dnia Mamy, Dnia Dziecka i Dnia Taty.

Organizacją i przeprowadzeniem imprezy zajęli się rodzice na czele z przewodniczącą rady rodziców - Moniką Grzeszczyk. Pogoda dopisała. Rodzice - jak zawsze - na medal. Dzieci - zadowolone i „wybawione”. Nic dodać, nic ująć!
O godzinie 9.00 Teatrzyk Dudzięta zaprezentował zebranym sztukę „Antyczne Love Story” - najnowszą „produkcję” Wojciecha Ziółko. Po młodych aktorach wystąpiła trójka wokalistek: Julia Grzeszczyk, Aleksandra Matyjas i Karolina Zgórzak, które reprezentowały naszą szkołę na tegorocznych festiwalach w Kruszewie i Grójcu.
W międzyczasie stanął namiot ze stołami zastawionymi ciastami i napojami przygotowanymi przez mamy. Przy namiocie tatusiowie rozstawili grilla i rozpoczęło się wielkie grillowanie. Nie mogło też zabraknąć chętnych do meczu piłki nożnej „Tatusiowie - Uczniowie”, który tym razem zakończył się dość wyraźnym zwycięstwem tatusiów.
Około godziny dziesiątej przybył do nas Tomasz Wawrzyniak z Oddziału KRUS w Grójcu i publicznie pogratulował Weronice Chądzyńskiej z klasy II zajęcia I miejsca na szczeblu powiatowym w tegorocznej edycji konkursu plastycznego „ Bezpiecznie na wsi - stop wypadkom”.
Przez cały czas trwała nieustająca zabawa na tzw. „dmuchańcach” - ulubionych zabawkach młodszych dzieci (choć starsze też chętnie sobie pobaraszkowały na zjeżdżalni) oraz basenie z kulkami. Była również wata cukrowa i popcorn, a wszystko przy muzyce granej przez Mirosława Salamona.
Największą frajdę, tak jak w ubiegłym roku, sprawili dzieciom strażacy z OSP w Wilczorudzie. Przyjechali bojowym wozem na plac szkolny. Udostępnili cały wóz dzieciom, które praktycznie nie wychodziły z niego. Na zakończenie odbyła się tradycyjna kąpiel w pianie.
Po kilkugodzinnej zabawie w gronie rówieśników, ale także rodziców, babć i dziadków, wszyscy rozjechali się do domów. Do zobaczenia na kolejnym Pikniku za rok!

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja