Nowy szkolny początek

Nowy szkolny początek

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Nowym Mieście nad Pilicą.

Trzeciego września odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 dla uczniów nowo utworzonego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. Karola Wojtyły w Nowym Mieście nad Pilicą. Tradycyjnie po uroczystej mszy świętej odprawionej w kościele parafialnym, cała społeczność szkolna wraz z rodzicami zebrała się w hali widowiskowo-sportowej. W tym szczególnym dla nas dniu swoją obecnością zaszczycili nas: Marszałek Senatu Stanisław Karczewski, Burmistrz Miasta i Gminy Mariusz Dziuba, Przewodniczący Rady Gminy Tomasz Pietrucha, dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Radomiu Małgorzata Piszczek, przedstawiciele duchowieństwa Gwardian Zakonu o. Kapucynów Zdzisław Tokarczyk, proboszcz Mariusz Zambrzuski, dzielnicowy Wojciech Orzeszek. Akademia rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu narodowego, następnie uczniowie w kilku słowach przypomnieli nam o rocznicy wybuchu II wojny światowej, którą uczciliśmy minutą ciszy. Następnie Dariusz Blaszka otrzymał od burmistrza i dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty akt powierzenia stanowiska dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Karola Wojtyły w Nowym Mieście nad Pilicą. Podziękowano również ustępującym dyrektorom Jolancie Kosiackiej i Teresie Małgorzacie Musiałowskiej za sumiennie wykonywaną pracę i godne pełnienie swoich obowiązków. Dyrektor D. Blaszka bardzo serdecznie powitał wszystkich obecnych i nakreślił planowane działania naszej nowej placówki na bieżący rok szkolny. Zapewnił, że dołoży wszelkich starań, aby nauka i praca w naszej szkole była owocna i sprawiała wszystkich dużą przyjemność i satysfakcję. Szczególnie ciepłe słowa wraz z życzeniami skierował do przedszkolaków i pierwszoklasistów rozpoczynających edukację w naszej szkole a rodzicom wielu radości z osiągnięć swoich dzieci. Podczas tej uroczystości nastąpiło również poświęcenie i oddanie do użytku boiska wielofunkcyjnego. Na zakończenie uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do swoich klas.
Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.
Zespół Szkolno – Przedszkolny
im. Karola Wojtyły
w Nowym Mieście nad Pilicą

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja