Zbiórka krwi w Nowym Mieście nad Pilicą

Zbiórka krwi w Nowym Mieście nad Pilicą

W poniedziałek 19 lutego w naszej szkole odbyła się kolejna już zbiórka krwi, którą zorganizował prezes Klubu HDK „Kropelka”  pan Franciszek Kuśmirek. Tym razem 41 osób zgłosiło swoją  chęć wsparcia potrzebujących tego życiodajnego płynu.

Przybyli mieszkańcy Nowego Miasta i okolic, w tym bracia mniejsi Kapucyni, licealiści, a także absolwenci naszej szkoły. Ostatecznie po przejściu badań lekarskich 31 zarejestrowanych krwiodawców oddało krew. Dzięki nim uzyskano 13,95 l krwi. Serdecznie dziękujemy.
Wszyscy, którzy tego dnia przybyli do szkoły z zamiarem oddania krwi zostali poczęstowani smacznymi krówkami z ufundowanymi przez firmę Ditta-Seria z siedzibą w Żdżarach, za co Klub składa serdeczne podziękowania właścicielowi firmy  Edmundowi Pietrzakowi. Firma od lat wspiera działalność  Klubu HDK „Kropelka”, fundując różnorodne upominki i suweniry dla krwiodawców. Do grona zasłużonych  krwiodawców należą także pracownicy tej firmy. Pan Andrzej Świstak  oddał do tej pory ponad 30 l krwi, a pani  Karolina Cupriak ponad 6l. Dziękujemy, gratulujemy wytrwałości i liczymy, że w będą państwo brać udział także w kolejnych akcjach poboru krwi.
Już teraz zapraszamy na kolejna akcję zbiórki krwi odbędzie się  w Liceum w czwartek 19 kwietnia br.
Liceum Ogólnokształcące w Nowym Mieście nad Pilicą

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja