Hojne serca mieszkańców Mogielnicy

Hojne serca  mieszkańców Mogielnicy

Dzięki hojności mieszkańców naszej gminy i okolic, podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Sztab z Mogielnicy zebrał 44580,38 zł.

Wolontariusze i opiekujący się nimi rodzice sprawili się wspaniale. Szczęśliwie pogoda była piękna, sprzyjająca naszej kweście. Pracę sztabu wsparły wszystkie szkoły z naszej gminy oraz Publiczna Szkoła Podstawowa z Goszczyna.
Jak co roku naszych wolontariuszy wspierali także: zakład cukierniczy „Ola”, apteka „Alma”, pizzeria „Pepe Nero”, a Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury udostępnił salę widowiskową na Koncert Finałowy.
Podczas Koncertu Finałowego atmosfera była gorąca. Przedszkolaki, zerówka i dzieci z klas 1-3 zaprezentowały wspaniałe występy, przygotowane pod opieką pań: Iwony Burzyńskiej, Beaty Dzióby, Anny Kozłowskiej, Edyty Zbróg, Iwony Wysockiej, Alicji Soleckiej, Anny Królikowskiej, Martyny Majewskiej, Anny Lipiec, Żanety Chaberskiej oraz Romany Lipiec. Grupa taneczna TRZPIOTY również uświetniła koncert swoimi niezwykłymi pokazami. Stowarzyszenie Przyszłość Naszych Dzieci specjalne na tę okazję przygotowało rymowankę na temat WOŚP. Podziwialiśmy także indywidualne występy młodych wykonawców, grających na gitarze, keybordzie oraz pokazy wokalne. Zwieńczeniem koncertu był występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Mogielnicy. Jednak najwięcej emocji wzbudził występ Gwiazdy Wieczoru, Witolda Sosulskiego, aktora grającego w serialu telewizyjnym „Barwy szczęścia”.
Nasz koncert, jak co roku  od lat wsparli nasi przyjaciele, nagłośnił Stanisław Kłujszo, a piękne fotagrafie wykonał Krzysztof Bartuszek.
W sztabie pracowali nauczyciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Kilińskiego w Mogielnicy - panie: dyr Urszula Tomal - Kujat, Katarzyna Frączak-Bartuszek, Mirosława Koperska, Dagmara Janicka, Lidia Kosatka, Karolina Lewandowska-Górecka, Agnieszka Łagoda, Paulina Andryka-Dudek, Ilona Sobczyk; z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Mogielnicy panie: Jolanta Pawłowska, Agnieszka Mikuła - Teklak, Edyta Łaski; z Publicznej Szkoły Podstawowej w Borowem panie: Małgorzata Katus i Wanda Fatek.
Nad bezpieczeństwem uczestników koncertu oraz podczas transportowania zebranych pieniędzy czuwała Agencja Ochrony Sokół pod kierownictwem Karoliny Rutkowskiej.
Ogromne wsparcie podczas liczenia otrzymaliśmy od pracowników Banku Biała Rawska Oddział Mogielnica, zorganizowane przez panią Małgorzatę Dowbór.
Jesteśmy dumni z naszego wyniku. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy nas wsparli! Siema!!!
Szef Sztabu WOŚP w Mogielnicy Agnieszka Kłujszo-Juścikowska

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja