Nowy model zaopatrzenia w energię elektryczną. Zaraszamy na spotkanie

Nowy model zaopatrzenia w energię elektryczną. Zaraszamy na spotkanie

3D Energy ma zamiar rozpocząć pilotażowe przedsięwzięcia na terenie Gminy i Miasta Mogielnica, w których testowalibyśmy nowe modele zaopatrzenia w energię elektryczną, wprowadzenie kompleksowego zarządzania energią – zarówno od strony podażowej, jak i popytowej, które umożliwiłoby bardziej efektywne wykorzystanie istniejącej infrastruktury, stworzyłoby wiedzę i podstawę do samowystarczalnego modelu energetycznego.

Nasz pomysł opiera się na wprowadzeniu nowych usług, nowoczesnych technologii, które wykorzystałoby istniejące możliwości produkcyjne. Każdy obszar ma swoje specyficzne potrzeby, dlatego jesteśmy zainteresowani współpracą i szczegółowym zbadaniem potrzeb wybranych zakładów produkcyjnych, grup producenckich i innych podmiotów zlokalizowanych na jej terenie gminy Mogielnica,  by móc zaimplementować rozwiązania pozwalające wprowadzić oszczędności jak i zyski (obecnie większość podmiotów pobiera energię z sieci, oraz jeśli ją produkuje – oddaje do sieci, co sprawia, że jest się zależnym od dystrybutora energii oraz ponosi się większe koszty – chcemy przetestować użycie najnowszych technologii, które pozwolą, jeśli nie zlikwidować tę zależność, to znacznie ją zmniejszyć). Chcielibyśmy skorzystać z okazji aby osoby odpowiedzialne za zarządzanie działalnością operacyjną na terenie Europy Centralnej i Wschodniej, które nadzorują podobny pilotażowy program w Bułgarii, podzieliły się z Państwem doświadczeniami i odpowiedziały na Państwa pytania dotyczące tego projektu.
Dlatego, zapraszamy na spotkanie 24 maja 2018 r. godz. 18.00, w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta w Mogielnicy, ul. Rynek 1, I piętro. Zapraszamy
George Manahilov
3-D Energy
Sławomir Chmielewski
Burmistrz Gm. I M. Mogielnica

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja