Dzień Babci i Dziadka w Borowem

Dzień Babci i Dziadka w Borowem

Tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych Publicznej Szkoły Podstawowej w Borowem jest uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, która odbyła się 2 lutego 2018r. a została przygotowana przez uczniów i nauczycieli.

Tę wspaniałą uroczystość uświetnili goście zaproszeni przez dyrektora szkoły, Piotra Mosionka, a mianowicie trzej aktorzy polskich scen: Halina Kalczyńska- Rowicka wraz z mężem Krzysztofem Kalczyńskim oraz Jerzy Janeczek, który po raz kolejny gościł w naszej szkole. Aktorzy w profesjonalny sposób zaprezentowali swoje monologi, a także udzielili wielu cennych rad odpowiadając na pytania uczniów. Wśród  zaproszonych gości nie zabrakło również włodarza gminy, burmistrza Sławomira Chmielewskiego, który złożył życzenia wszystkim babcią i dziadkom. Zaproszonymi gośćmi byli także policjanci z komendy w Grójcu, komisarz Agnieszka Wójcik, naczelnik Radosław Kaczmarek oraz dzielnicowy gminy i miasta Mogielnica starszy aspirant sztabowy Włodzimierz Wujek, którzy przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa seniorów.
Mówili o bezpieczeństwie ruchu drogowego, o zabezpieczeniu mieszkań przed włamaniem, a także przestrzegali przed oszustami wykorzystującymi łatwowierność starszych osób. Następnie wszystkim zgromadzonym rozdano odblaski. Pogadankę zorganizowano przy współpracy z Wolontariatem Dobre Serce, który reprezentowali Urszula Pietrzak i Karol Pietrzak, dzięki  którym do naszej szkoły przybyli wspaniali aktorzy.
Na zakończenie uroczystości zaproszeni goście otrzymali na pamiątkę upominki „Wielkanocne Zajączki” wykonane przez Kingę Kaczorek uczennicę klasy VII. Następnie dyrektor Piotr Mosionek podziękował wszystkim przybyłym gościom i zaprosił na poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów naszej placówki.
PSP Borowe

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja