Główna trasa zmodernizowana i bezpieczniejsza

Główna trasa zmodernizowana i bezpieczniejsza

Zakończył się trzeci etap modernizacji drogi wojewódzkiej nr 730. Ponad 800-metrowy odcinek kluczowej trasy w Gmina Jasieniec został gruntownie przebudowany. Wykonawcą robót było Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych Sp. z o.o. - Bardzo się cieszę, że tak ważna dla nas wszystkich trasa stała się znacznie bezpieczniejsza, a podróżowanie nią bardziej komfortowe. Tym bardziej, że zmodernizowana została na tak znaczącej części – zaznacza wójt gminy Jasieniec Marta Cytryńska.

Opisywana inwestycja, warta 3,3 mln zł, była swoistym zwieńczeniem przebudowy arterii drogowej nr 730. Wskutek jej realizacji wykonano kompleksową modernizację przedmiotowej drogi, łącznie z ułożeniem na nowo głębokiej podbudowy, od Jasieńca aż do Woli Boglewskiej.
To już drugi w tym roku wyremontowany i oddany do użytku odcinek trasy nr 730. Wcześniej odnowiony został także  fragment Rytomoczydła – Ryszki.Wymieniona została tam nakładka asfaltowa (wraz z wyrównaniem poboczy) na długości ponad kilometra.
Łącznie (po zakończeniu kompleksowej przebudowy na odcinku Jasieniec – Wola Boglewska), droga nr 730 została odnowiona w tym roku na odcinku ok. 2 kilometrów.
Szymon Woźniak

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja