Ćwierć wieku istnienia POG ZWiR

Ćwierć wieku istnienia POG ZWiR

Powiatowy Oddział grójeckiego Związku Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego zaprasza na obchody 25. rocznicy jego powstania.

Powiatowy oddział grójecki Związku Weteranów i Rezerwistów WP w tym roku obchodzi 25. rocznicę swojej działalności na terenie powiatu grójeckiego. Uroczystość będzie okazją do upamiętnienia i uhonorowania imienia jego założyciela i wieloletniego prezesa śp. płk Stefana Strzelbickiego. Grójecki oddział powiatowy Związku Weteranów i Rezerwistów będzie nosił jego imię, które zostanie również umieszczone na sztandarze POG ZWiR WP.
– Jednocześnie wystąpiliśmy z prośbą do rady powiatu grójeckiego o wyrażenie zgody na umieszczenie logo powiatu na sztandarze – mówi  Stanisław Gliński, prezes związku.
Uroczystości jubileuszowe odbędą się w sobotę, 12 października. Odpowiada za nie zawiązany na tę okazję Komitet Organizacyjny, w skład którego wchodzą wójtowie i burmistrzowie z terenu powiatu grójeckiego. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 9.00 mszą świętą w kościele św. Mikołaja w Grójcu. Kolejnym punktem będą główne uroczystości w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Grójcu (wprowadzenie sztandaru i odegranie hymnu państwowego, powitanie gości, przemówienia okolicznościowe, nadanie POG imienia płk Stefana Strzelbickiego oraz wręczenie odznaczeń.
– Zapraszamy mieszkańców powiatu grójeckiego do udziału w tej ważnej dla nas uroczystości – dodaje prezes POG.

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja