To już tradycja: zastępczyni dyrektorem

Iwona Kwapisz - czwarta od prawej Iwona Kwapisz - czwarta od prawej

Zmiana dyrektora grójeckiego liceum.

Od pierwszego września stery grójeckiego Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi przejmie Iwona Kwapisz. Zastąpi ona Zbigniewa Krawczaka, który był dyrektorem tej placówki przez 12 lat.
Konkurs na stanowisko dyrektora grójeckiego liceum rozstrzygnięto w czerwcu. Iwona Kwapisz była kandydatką zgłoszoną przez dotychczasowego dyrektora, Zbigniewa Krawczaka. Zyskała ona również pełne poparcie w tej kwestii rady pedagogicznej.
– W naszej szkole to już tradycja, że zastępca dyrektora startuje w konkursie, gdy ten nie będzie starał się ponownie o to stanowisko – tłumaczy wybór Zbigniew Krawczak.
W związku z rozstrzygnięciem konkursu Iwona Kwapisz jest na razie dyrektorem elektem. Szkołą do 31 sierpnia będzie jeszcze kierował dotychczasowy dyrektor. Kolejnym krokiem będzie wręczenie nominacji przez zarząd powiatu grójeckiego, który jest organem nadzorującym placówkę. Następnie podczas rozpoczęcia nowego roku szkolnego, które odbędzie się 3 września nastąpi pożegnanie dotychczasowego dyrektora Zbigniewa Krawczaka, a stery grójeckiego liceum przejmie Iwona Kwapisz. Wyznaczy ona wówczas również swoich zastępców.
Kierowanie grójeckim liceum to dla Iwony Kwapisz kolejny krok w karierze zawodowej. Przez ostatnie 10 lat była zastępcą Zbigniewa Krawczaka.
Zbigniew Krawczak kierował LO w Grójcu przez 12 lat, wcześniej przez 8 lat był zastępcą dyrektora. Od września nadal będzie nauczycielem tej szkoły. Uczniowie spotkają się z nim na takich przedmiotach jak fizyka, matematyka i przyroda.
Iwona Kwapisz ma 41 lat. Jest długoletnią wicedyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Grójcu, którego jest również absolwentką. Ukończyła matematykę na Uniwersytecie Łódzkim.

KO

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja