Artykuły filtrowane wg daty: wtorek, 07 kwiecień 2020

PUP w Grójcu wprowadza pomoc dla pracodawców i przedsiębiorców w ramach tarczy antykryzysowej - ruszył nabór wniosków

Na podstawie art. 15 zzd ustawy o szczegółowych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. 2020 poz. 568),  Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Grójcu ogłasza nabór wniosków o pożyczkę na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej dla mikroprzedsiębiorców, którzy prowadzili działalność gospodarczą przed dniem 1 marca 2020 r.

Czytaj dalej...

76 ROCZNICA AKCJI NA CARITAS

27 marca Starosta Krzysztof Ambroziak i Przewodniczący Rady Powiatu Grójeckiego Janusz Karbowiak uczcili pamięć Żołnierzy AK Obwodu „Głuszec” - Grójec składając kwiaty i zapalając znicze pod tablicą ich upamiętniającą przy ul. Mogielnickiej w Grójcu.

Czytaj dalej...

Niezwykła rocznica „Bitwy pod Warką”

7 kwietnia 1656 roku pod Warką rozegrała się niezwykle ważna bitwa, w której to wojska polskie dowodzone przez Stefana Czarnieckiego pokonały szwedzkiego najeźdźcę przywracając wiarę w siłę polskiego oręża i w możliwość walki z wrogiem na otwartym polu. Ten sukces rozpoczął długi marsz Polaków ku ostatecznemu zwycięstwu w „Potopie Szwedzkim”.

  • Dział: Warka
Czytaj dalej...

Szanowni Państwo,

Święta Wielkiej Nocy to najważniejsze święta dla chrześcijan. To czas głębokiej refleksji i zadumy nad sensem życia i śmierci. Ze względu na stan epidemiczny, w związku z występowaniem wirusa SARS-Cov-2, tegoroczne przeżywanie tego wyjątkowego okresu będzie się znacząco różnić od tego, co do tej pory znaliśmy.
Polska, Europa i świat walczą z epidemią, która rozwija się na niespotykaną skalę. Wszyscy jesteśmy zaskoczeni rozmiarem i tempem szerzenia się zakażeń. Nie możemy pozostawać obojętni i musimy włączyć się do aktywnej walki z wirusem.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja