Pędził 130 km/h w terenie zabudowanym, stracił prawo jazdy

Pędził 130 km/h w terenie zabudowanym, stracił prawo jazdy

Policjanci z Grójca zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie, który w terenie zabudowanym pędził z prędkością 130 km/h. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kierujący stracił uprawnienia na trzy miesiące. Ponadto został ukarany mandatem oraz punktami karnymi.

W Boże Ciało policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego grójeckiej komendy patrolując drogę na terenie gminy Nowe Miasto nad Pilicą w Domaniewicach w obszarze zabudowanym zauważyli samochód osobowy, który przejechał obok nieoznakowanego radiowozu z dużą prędkością. Funkcjonariusze ruszyli za pojazdem. Kierujący nim mężczyzna nie zwalniał w miejscu, gdzie ograniczenie prędkości wynosi 50km/h. Policjanci dokonali pomiaru prędkości. Wynik - 130 km/h na odcinku drogi, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. 

37 – letni mieszkaniec powiatu grójeckiego stracił prawo jazdy na okres trzech miesięcy. Ponadto został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych oraz na jego konto wpłynęły punkty karne.

Ponownie apelujemy do kierowców. Pośpiech, brawura i zbyt szybka jazda to prosta droga do spowodowania wypadku. Pamiętajmy, że na drodze nie jesteśmy sami. Dbajmy o bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników dróg.

kom. A. Wójcik

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja