Spełniło się Słowo!

Spełniło się Słowo!

12 stycznia 2020 roku po mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych w Lewiczynie zostały wystawione jasełka pt. „Spełniło się Słowo!” przygotowane przez społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie.

W przedstawieniu wystąpili uczniowie, rodzice i nauczyciele pod kierunkiem dyrektora szkoły Marzeny Jakóbowskiej – Kępki. Świąteczna inscenizacja przypominająca o narodzeniu Jezusa wprowadziła jeszcze na chwilę bożonarodzeniowy nastrój. Wspólne przedsięwzięcie pozwoliło zastanowić się nad tym, co w życiu ważne. Zwróciło uwagę na niezwykłą wymowę Bożego Narodzenia i moc jaką daje ono wiernym.
Przepięknie wpisał się niezwykły jasełkowy występ w dzisiejszą niedzielę Chrztu Pańskiego – jak podkreślił ksiądz proboszcz Sławomir Paszowski – dziękując artystom. To bardzo ważne, że przeżyliśmy go we wspólnocie parafialnej i rodzinie. Z ogromną wdzięcznością i wzruszeniem publiczność oklaskiwała wszystkich występujących. Przepiękne pastorałki, przejmujące, prosto z serca płynące słowa zrobiły wrażenie na widowni. Jasełka w wykonaniu społeczności szkoły w Zaborowie były niecodziennym przeżyciem zarówno dla występujących na scenie, jak i dla zgromadzonej publiczności.
PSP im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja