Pasowanie z marszałkiem Senatu RP

Pasowanie z marszałkiem Senatu RP

Dzieci z pierwszych klas Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jan Pawła II w Belsku Dużym zostały uroczyście pasowane na prawowitych już uczniów.

Uroczystość odbyła się w dniu 30 września 2019 roku. Dzieci z radością przystąpiły do ślubowania na sztandar szkoły, przyrzekając być dobrym Polakiem i kolegą oraz dbać o dobre imię swojej szkoły i klasy.
Życzenia samych sukcesów w nauce oraz realizowania swoich marzeń przekazali pierwszakom wyjątkowi goście: marszałek Senatu RP Stanisław Karczewski, mazowiecki kurator oświaty Aurelia Michałowska, przewodniczący rady gminy Belsk Duży Bogusław Sikorski oraz dyrektor szkoły Teresa Bogdańska.
Na uroczystości obecni byli przewodnicząca komisji oświaty radna Ewa Łubińska, sekretarz Renata Ostatek, dyrektor GZOPO Maria Walewska-Żółcik, ks. proboszcz Jarosław Siuchta, rodzice i wychowawcy.
Akademia na której nie zabrakło występu artystycznego w wykonaniu pierwszaków, prezentów od gości i wychowawców sprawiła, że ten dzień był szczególny i wyjątkowy dla najmłodszych uczniów belskiej szkoły.
E. Tomasiak
Urząd Gminy Belsk Duży
Foto: K. Kowalski

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja