Logo
Wydrukuj tę stronę

Pucharowe zmagania o rybę

Pucharowe zmagania o rybę

Zarząd Łęczeszyckiego Stowarzyszenia Wędkarskiego zaprosił swoich członków na Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Belsk Duży. Ideą zawodów była popularyzacja sportu wędkarskiego oraz wędkarstwa rekreacyjnego jako formy czynnego odpoczynku obcowania z przyrodą.

Zawody odbywały się jak w poprzednich edycjach w formule jednoturowej na żywej rybie. Najlepszy okazał się Robert Szczepaniak (9,435 kg), na drugim miejsce znalazł się Marek Ostrowski (8,395 kg), który zdobył także Puchar za Największą Rybę. Na trzecim miejscu uplasował się Sławomir Barszcz (7,304 kg), a na czwartym Grzegorz Dzikowski (5,800 kg).
Puchary i nagrody ufundowane przez wójta Władysława Piątkowskiego wręczał prezes stowarzyszenia Marcin Jendrzejczak, który pogratulował wszystkim uczestnikom wspaniałych wyników i życzył powodzenia na kolejnych zawodach. (E. Tomasiak)

Jabłonka - Gazeta informacyjno-reklamowa. Aktualizacja strony: Paulina Omen-Klepacz. Aktualizacja techniczna: Dariusz Nowakowski. Strona stworzona dzięki Joomla.