Mali olimpijczycy

Mali olimpijczycy

Po raz dziewiąty grójeckie przedszkolaki przystąpiły do rywalizacji sportowej. 200 maluchów sprawdzało swoje możliwości sportowe na IX Igrzyskach Przedszkolaków w Grójcu.

W środowy poranek, 5 czerwca na stadion GOS przy ul. Laskowej w Grójcu ulicami miasta zmierzały drużyny małych sportowców, grójeckich przedszkolaków. Przed obiektem rozbrzmiewały okrzyki „zwyciężymy”. Wiosenne Igrzyska Przedszkolaków organizowane przez Grójecki Ośrodek Sportu to czas, gdy dzieci w wieku 4-6 lat walczą o medale w kilku konkurencjach sportowych, a ich rówieśnicy na trybunach uczą się kulturalnego i kolorowego dopingu.
– Jest to nasz autorski pomysł mający na celu zaszczepienie potrzeby ruchu i aktywności fizycznej wśród najmłodszych. Realizujemy go z powodzeniem i z roku na rok zwiększa się liczba uczestniczących w nich dzieci – mówi Ireneusz Wojciechowski.
W tym roku w zawodach wzięło udział 8 drużyn po 25. Na uczestników czekały atrakcyjne nagrody wręczyli dyrektor GOS Jerzy Bińkiewicz i dyrektor ZAPO Tadeusz Naduk. Podczas igrzysk dzieci walczyły nie tylko w 6 zaplanowanych konkurencjach, ale też o coś co najdroższe dla naszych maluchów, o zdrowie. Doskonałą pracę wykonali wolontariusze z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Grójcu. Poza pomocą podczas rozgrywanych konkurencji zapewnili dodatkowe atrakcje taneczne. Odbył się także tradycyjny bieg przedszkolaków po zielonej murawie. Nie zabrakło też wozów strażackich, wojskowych i policyjnych.

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja