Wielki Finał Dziecięcej Ligi Karate

Wielki Finał Dziecięcej Ligi Karate

Już po raz drugi Grójec był gospodarzem finału Dziecięcej Ligi Karate „The Best of The Best”.

Dziecięca Liga Karate to cykl czterech turniejów rozgrywanych od listopada do czerwca na terenie Mazowsza. Celem ligi jest poszukiwanie talentów, a następnie wprowadzanie tych najzdolniejszych do rywalizacji krajowej oraz międzynarodowej. W tej edycji (4 turnieje), wzięło udział blisko 600 zawodników. Rywalizowali oni ze sobą w czterech konkurencjach: (kata, fantom, kumite oraz tor przeszkód) z podziałem na kategorie wiekowe.
W turnieju finałowym w Grójcu na starcie stanęło 160 zawodników, którzy zgromadzili największą ilość punktów w całej edycji ligi w sezonie 2018/2019. Rywalizowali oni o tytuł „The Best of The Best”. W większości konkurencji rywalizacja trwała do samego końca, a o zwycięstwie niejednokrotnie decydował jeden punkt. Należy podkreślić bardzo wysoki poziom wyszkolenia zawodników. Już siedmiolatki prezentowały niesamowite umiejętności.
Dekoracja najlepszych z najlepszych odbyła się w formie show. Zwycięzcy zostali wprowadzani po czerwonym dywanie, by przy strzelających wulkanach dymnych ustawionych obok podium, światłach, dymie telewizyjnym odebrać puchary oraz certyfikaty. Całość dopełnił utwór zespołu Queen „We are the Champions”.
Kolejna III Edycja Dziecięcej Ligi Karate IKA POLAND już 16 listopada tego roku w Grójcu.  Szczegółowe informację dotyczące ligi (wyniki, zdjęcia) można znaleźć na stronie www.karate-do.net.pl
Organizatorem turnieju była organizacja International Karate Association Poland przy współpracy z Grójeckim Ośrodkiem Sportu Mazowsze. Patronat nad imprezą objął burmistrz gminy i miasta Grójec Dariusz Gwiazda.
Krzysztof Mikulski


Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja