Cyrkowe Show zawita do Grójca - wygraj wejściówki na Cyrk Zalewski

Cyrkowe Show zawita do Grójca - wygraj wejściówki na Cyrk Zalewski

W piątek 16 listopada największy polski cyrk zawita do Grójca, by zaprosić widzów do magicznego świata dziecięcych marzeń. Tegoroczne show Cyrku Zalewski zapewnia doskonałą zabawę dla całej rodziny. W programie porażające koło śmierci, akrobacje na granicy ludzkich możliwości, przebojowy clown RiCO i wisienka na torcie – pokaz z udziałem ostatniego żyjącego dinozaura...

16 listopada (piątek) Cyrk Zalewski odwiedzi Grójec ze swoim tegorocznym programem.  Magiczny świat cyrku otworzy swoje podwoje przed mieszkańcami Grójca, o 17.00 przy ul. Armii Krajowej.
Jak twierdzą twórcy tego show – rozbawi ono, wzruszy i pozwoli oderwać się od codzienności widzom niezależnie od wieku. – Nasz program skierowany jest do widzów od 1 do 101 lat. Stworzyliśmy go w oparciu o artystów reprezentujących różne dziedziny sztuki cyrkowej i zadbaliśmy o wspaniałą atmosferę w trakcie całego spektaklu.  Dzieci z pewnością czekają już na bliskie spotkanie z naszym dinozaurem, który na arenie nie zawsze jest posłuszny – mówi Kamil Zalewski, reżyser i jeden z artystów spektaklu.
W programie tegorocznego show jest uwielbiane przez polską publiczność koło śmierci – niezwykle efektowny, ale też niebezpieczny pokaz artystów z Ameryki Południowej z towarzyszeniem gorących  latynoskich rytmów.
O zawrót głowy przyprawi numer z wykorzystaniem wysokiej liny poziomej – skomplikowany technicznie i efektowny pokaz akrobatyczny.
Romantyczny nastrój wprowadzi gimnastyczny pokaz na szarfach w wykonaniu młodych artystów. Ma w sobie wszystko co pozwoli się wzruszyć do łez. Ale nutka romantyzmu to nie wszystko, zwraca uwagę przede wszystkim wysoki poziom artystyczny wykonawców.
Miłośników zwierząt na pewno ucieszą wspaniałe pokazy z udziałem piesków i kóz a także wielbłądów.
W trakcie całego spektaklu widzów będzie bawił clown RiCO,  który zawładnął sercami, ale przede wszystkim śmiechem publiczności na całym świecie.
Szczegółowy program tegorocznej trasy dostępny jest na stronie www.cyrk-zalewski.com
W cyrkowym barze będzie można nabyć zimne i gorące napoje, przekąski i gadżety, a podczas przerwy w spektaklu skorzystać z przejażdżek na wielbłądzie i kucyku, a nawet zrobić sobie zdjęcie  z dinozaurem!

CYRK ZALEWSKI
Cyrk Zalewski to najstarszy polski cyrk. Cyrkowe tradycje w rodzinie Zalewskich sięgają 8 pokoleń. Cyrk powstał w 1991 r., a od 19 lat organizuje własny Festiwal.
Dyrekcja cyrku dokłada starań, aby zarówno festiwalowy, jak i całoroczny program był na najwyższym światowym poziomie.
Cyrk Zalewski należy do Związku Pracodawców Cyrku i Rozrywki oraz European Circus Association, których celem jest dbanie o dobry wizerunek branży cyrkowej i przestrzeganie standardów sztuki cyrkowej, bezpieczeństwa, w szczególności w zakresie opieki nad zwierzętami.


WYGRAJ DARMOWE PODWÓJNE WEJŚCIÓWKI (dorosły + dziecko do lat 10). Mamy do rozdania 5 darmowych podwójnych wejściówek dla mieszkańców powiatu grójeckiego. Otrzyma je pierwsze pięć osób, które zadzwonią do naszej redakcji (48 664 57 90) w czwartek, 15 listopada o godzinie 11.00. Czekamy na Wasze telefony ;)

 

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja