Wesoły Dzień Kobiet tylko w Sielcu

Wesoły Dzień Kobiet tylko w Sielcu

W remizie strażackiej w Sielcu, 11 marca 2018 odbył się Dzień Kobiet!

Imprezę z myślą o kobietach przygotowali sołtys wsi Jadwiga Urbańczyk wraz mieszkankami Sielca i ze strażakami OSP Sielec.
Życzenia przybyłym Paniom i dziewczynkom złożył wójt gminy Goszczyn Sławomir Słabuszewski. Razem z przewodniczącym Rady Gminy Piotrem Gawotem i radnym Sielca Andrzejem Zarankiem,obdarowali wszystkie kobiety pięknymi różami. Było wiele życzeń,.szampan i pięknie zagrane sto lat, przez zespół muzyczny z Mogielnicy Refleks, który też tworzył muzyczną oprawę uroczystości. Na uroczystości nie zabrakło Ks.proboszcza Arkadiusza Wiktorowicza i Ojca Przemka, który prowadzi rekolekcje w Parafii Goszczyn. W spotkaniu z okazji Dnia Kobiet,uczestniczyła także dyrektor Szkoły w Sielcu - Elżbieta Pietrusińska .Miłym wydarzeniem był przyjazd na imprezę, seniorów ze stowarzyszenia Pokusa z Jasieńca.
Główną atrakcją wieczoru był pokaz iluzjonisty Krzysztofa Juchno. Zaczarował widzów... Brawom nie było końca.
Jak to w Sielcu bywa, nie mogło zabraknąć występów sieleckich dzieci. Były skoczne tańce przebierańce, pokaz typów kobiet,skeczu z Geslerową (oczywiście widziane oczami dzieci). Oj,było wesoło i radośnie,a także słodko, bo strażacy poczęstowali wszystkich pięknym i smacznym tortem.
Uśmiechnięte twarze,uwiecznione na zdjęciach, są dowodem na to, że takie spotkania,są bardzo potrzebne, bo nie tylko człowiek pracą żyje...

Sołtys Sielca

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja