Setne urodziny Pani Anny

Setne urodziny Pani Anny

Z okazji tak uroczystego Jubileuszu dnia 21 października najlepsze życzenia dalszych długich lat w zdrowiu, szczęściu i wszelkiej pomyślności na kolejne lata Dostojnej Jubilatce  złożyli: wójt gminy Tadeusz Zakrzewski, przewodniczący rady gminy Stanisław Mróz, sekretarz gminy Maria Jaskółowska, z-ca  kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Marzena Czamara oraz inspektor Mariola Kluczyk z promocji gminy wręczając kwiaty, dyplom okolicznościowy i świadczenie pieniężne.

Do życzeń dołączyli się również Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Radomiu Krzysztof Murawski, który wręczył kwiaty i odczytał list gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego a także kierownik ZUS Inspektorat w Grójcu Renata Gross, która wręczyła Jubilatce kwiaty wraz z decyzją o przyznaniu świadczenia honorowego przysługującego z tytułu ukończenia 100 lat życia.
W tej doniosłej uroczystości Jubilatce towarzyszyła rodzina. Spotkanie wypełnione szeregiem interesujących wspomnień Jubilatki, przebiegło w miłej, rodzinnej atmosferze. Dopełnieniem uroczystości jubileuszowej był tort urodzinowy.
Setne urodziny to piękny wiek wypełniony codziennymi radościami i troskami, ale także pracą i poświęceniem dla dobra bliskich. Jak stwierdziła Jubilatka, to właśnie praca i pogodne usposobienie są receptą na długowieczność. Pani Anna cieszy się dobrym zdrowiem, nadal jest w dobrej kondycji.
Dostojna Jubilatka od urodzenia mieszka w gminie Chynów, urodziła 3 dzieci, doczekała 4 wnuków oraz 4 prawnuków.
Pani Annie Rudnickiej jeszcze raz gratulujemy pięknego Jubileuszu, jednocześnie życząc dużo zdrowia, a rodzinie dziękujemy za miłe przyjęcie i znakomitą atmosferę podczas uroczystości.
UG Chynów

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja