Zakrzewski po raz trzeci

Zakrzewski po raz trzeci

Katarzyna Skucińska przegrała walkę o władzę z dotychczasowym wójtem, Tadeuszem Zakrzewskim. Kandydatce nie udało się również zdobyć mandatu do rady gminy.

Podczas tych wyborów samorządowych wójt Tadeusz Zakrzewski zmierzył się o władzę ponownie z  kobietą, tym razem jego kontrkandydatką był Katarzyna Skucińska.
W siedmiu z ośmiu obwodach głosowania większość głosów poparcia zdobył Tadeusz Zakrzewski, z komitetu Gmina Chynów Sprawna i Przyjazna. Tylko w Machcinie szala zwycięstwa przechyliła się w stronę Katarzyny Skucińskiej, która zdobyła 194 głosy poparcia, a jej kontrkandydat o 17 głosów mniej.
Kandydaturę Tadeusza Zakrzewskiego poparło 2759 mieszkańców gminy, natomiast przy nazwisku Katarzyny Skucińskiej krzyżyk postawiło 1468 wyborców.
– Ciężka praca nie poszła na marne – mówi Tadeusz Zakrzewski. – Dziękuję za kredyt zaufania na kolejne pięć lat. Bierzemy się od razu do pracy, by dalej służyć ludziom.
Katarzyna Skucińska równocześnie kandydowała do rady gminy w Chynowie, w której zasiadała przez ostatnie cztery lata. Niestety, ale do wygranej zabrało jej tylko jednego głosu.
Wójt Tadeusz Zakrzewski ma również większość „swoich” w radzie gminy. Dwunastu z piętnastu radnych należy do Komitetu Wyborczego Wyborców Gmina Chynów Sprawna i Przyjazna. Pozostałe trzy mandaty „zgarnęli” kandydaci z komitetu Katarzyny Skucińskiej, KWW Odmładzamy Gminę.
Radę gminy w Chynowie tworzą teraz: Grochal Łukasz, Stasiak Norbert, Wichniewicz Jacek, Dobrzyński Tadeusz, Buczek Konrad, Stankiewicz Jan, Lis Joanna, Kowalczyk Małgorzata, Świątkowska Teresa, Czerniszewski Andrzej, Brzeziński Marek, Woźniak Jacek, Mróz Stanisław oraz Bernaciak Piotr.
Paulina Omen-Klepacz

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja