Pierwszy grójecki festiwal kolorów

Pierwszy grójecki festiwal kolorów

W niedzielę, 26 sierpnia grójecki rynek będzie miejscem oryginalnego iventu, który niedawno dotarł do Polski z Indii „Grójec Color Fest Party”. To popularna zabawa organizowana w miastach w Polsce i na świecie. Polega na spontanicznym wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi różnokolorowych proszków, które tworzą wielką chmurę barw.

W Grójcu takie wydarzenie będzie organizowane po raz pierwszy. W niedzielę, 26 sierpnia płyta grójeckiego Rynku zamieni się w tęczę.
- Nieważne ile masz lat czy jakiej muzyki słuchasz, ważne że potrafisz się uśmiechać i lubisz spędzać czas w gronie zwariowanych osób - zachęcają organizatorzy, Izabela Baka oraz Filip Kaczmarek.
Impreza ma charakter otwarty i może w niej wziąć udział każdy. Uczestnicy otrzymują za kolorowe proszki, 10 zł / szt. (wykonane na bazie skrobi, mąki kukurydzianej i naturalnych barwników), które co pół godziny na znak dj’a będą wyrzucane do góry. W najbliższym czasie Color Party odbędą się również w Grodzisku Mazowieckim, Białobrzegach, Warce, Piasecznie oraz Raszynie.
- Jeśli wydarzenie będzie cieszyło się zainteresowaniem, to na pewno będziemy chcieli, aby była to cykliczna impreza – dodaje Izabela Baka.
Grójeckie Święto Kolorów rozpocznie się o godzinie 16.00. Poza proszkowymi wyrzutami organizatorzy zapewniają kolorową serpentynę w sprayu, kolorowe batony z helem, kolorową watę cukrową, lody oraz kolorową pozytywną atmosferę.
- Świetna muzyka, dobry DJ, uśmiechnięci ludzie i zabawa kolorami Holi to najlepszy przepis na udany dzień – zapowiadają organizatorzy.

POK

Ostatnio zmienianypiątek, 17 sierpień 2018 10:39
Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja