Liczne atrakcje na otwarciu rozbudowanej Dekady

Liczne atrakcje na otwarciu rozbudowanej Dekady

3 sierpnia spółka Dekada zaprasza na wielkie otwarcie powiększonego centrum handlowego, zlokalizowanego przy ulicy Armii Krajowej 50. Swoje sklepy otworzą marki dotychczas niedostępne w Grójcu, m. in.: Jysk, Smyk, Takko Fashion i Szachownica. W dniu otwarcia i przez cały weekend zaplanowano wiele atrakcji i promocji.

Z okazji otwarcia nowego sklepu w Grójcu Jysk przygotował dużo obniżek i ofert specjalnych. 100 pierwszych klientów, którzy w dniu otwarcia zrobią zakupy za minimum 50 zł, otrzyma kołdrę za 1 grosz. Czekają również liczne rabaty, m. in. na komplety pościeli i prześcieradła, ręczniki, meble do jadalni czy artykuły ogrodowe. W dniu otwarcia zorganizowane zostaną konkursy, w których do wygrania będą bony na zakupy w sklepie.
W Smyku dla najmłodszych klientów Dekady dostępni będą profesjonalni animatorzy i atrakcje takie jak malowanie buziek, brokatowe tatuaże, balonowe ZOO, doplatane, kolorowe warkoczyki i wata cukrowa. Dodatkowo, w dniach 3-5 sierpnia cały asortyment dostępny będzie 20% taniej.  
W Takko Fashion w piątek i przez cały weekend na odwiedzających czekać będzie m. in.: fotobudka i artysta balonowy, wykonujący nietuzinkowe figury z balonów. Dorośli będą mogli upolować w sklepach promocje i rabaty.  
Prace przy rozbudowie Dekady rozpoczęły się w sierpniu 2017 roku i przebiegały zgodnie z harmonogramem. Obiekt zyskał dodatkowe 3 000 mkw. powierzchni najmu. W Grójcu zadebiutują wyczekiwane przez mieszkańców sklepy, a marka Martes Sport przeniesie się do salonu większego niż dotychczas przez nią zajmowany.

Ostatnio zmienianyczwartek, 02 sierpień 2018 10:50
Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja