Trojaczki w gminie Nowe Miasto nad Pilicą

Trojaczki w gminie Nowe Miasto nad Pilicą

W kwietniu, mieszkańcy Nowego Miasta nad Pilicą, Agnieszka i Grzegorz Grodziccy zostali szczęśliwymi rodzicami trojaczków. Natura sprawiła im nie tylko dużą niespodziankę ale i wiele radości. Takie wydarzenie miało miejsce po raz pierwszy w historii gminy. Urodziły się dwie córeczki: Oliwia i Emilia oraz synek Jakub. W domu czekał na nich 6-letni brat Aleksander.

W dniu 3 lipca burmistrz MiG Nowe Miasto nad Pilicą wraz z kierownikiem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Mieście nad Pilicą udali się do rodziców trojaczków z gratulacjami oraz prezentami. Dzieci otrzymały spersonalizowane zestawy: poduszki oraz kocyki. Oprócz imion maleństw na poszczególnych elementach został umieszczony herb gminy. Dla starszego brata również nie zabrakło upominku. Rodzice maleństw nie kryli, że zostali mile zaskoczeni wizytą burmistrza Mariusza Dziuby i kierownik Lucyny Senator oraz życzeniami od radnych miejskich. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Mamy nadzieję, że prezenty będą dobrze służyły małej Oliwii i Emilii oraz małemu Jakubowi.
Życzymy całej rodzinie dużo zdrowia, pomyślności ale i dużo wytrwałości bo pojawienie się na świecie trojaczków to nie tylko wielkie szczęście dla rodziny ale i bardzo dużo ciężkiej pracy.
Info. UMiG

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja