Artykuły filtrowane wg daty: wtorek, 05 maj 2020

Kradli maszyny rolnicze. Teraz siedzą w areszcie

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu wspólnie z policjantami z Piotrkowa Trybunalskiego rozbili grupę, która trudniła się kradzieżami ciągników i maszyn rolniczych. Podejrzani - dwaj bracia oraz dwaj synowie jednego z mężczyzn wpadli na gorącym uczynku. Cała czwórka została tymczasowo aresztowana.

Czytaj dalej...

Dobre serca pomogły Mai

Kilkaset tysięcy złotych w przeciągu tygodnia. Takim wynikiem zakończyły się licytacje dla Mai Gozdek, która dzięki wsparciu może już wkrótce rozpocząć leczenie, immunoterapię.

Czytaj dalej...

Rocznica w dobie pandemii

W gminie Mogielnica, jak i w wielu innych miastach w Polsce, celebrowanie obchodów uchwalenia Konstytucji 3 Maja były symboliczne z uwagi na stan epidemiczny.
Kwiaty pod pomnikami w imieniu mieszkańców złożyli Sławomir Chmielewski - burmistrz gminy i miasta Mogielnica, Grzegorz Michalski - przewodniczący rady miejskiej, Robert Lipiec - radny rady powiatu grójeckiego, dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mogielnicy.

Czytaj dalej...

Łańcuch dobrej woli

Funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Grójcu oraz Oddziału Zewnętrznego w Stawiszynie przeprowadzili zbiórkę środków dezynfekujących i środków higieny pod nazwą „Łańcuch dobrej woli dla DPS w Lesznowoli”.

Czytaj dalej...

Zbiórka zakończona sukcesem

Dzięki dobrym ludziom Maja może przejść do ostatniego etapu leczenia – immunoterapii w Krakowie. Termin rozpoczęcia terapii ustalony został na początek maja. Udało się zebrać ponad 100 % potrzebnych środków. Obecnie Maja przebywa w domu i czuje się dobrze.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja