Artykuły filtrowane wg daty: wtorek, 10 marzec 2020

Baner owocnych możliwości

Zakończyła się część kampanii promocyjnej gminy Jasieniec, związanej z informowaniem o preferencyjnych stawkach podatku od niektórych środków transportowych (wprowadzonych na początku bieżącego roku), polegająca na wywieszeniu baneru w centrum Grójca. Kampania ta, w sensie całościowym,  prowadzona jest już od dłuższego czasu w lokalnej prasie i mediach społecznościowych.

Czytaj dalej...

Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny!

4 marca gościliśmy w publicznej Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Pieczyskach pracowników WORD z Radomia. Przyjechali do naszej szkoły z ważną  prelekcją dotyczącą bezpiecznego poruszania się po drodze, skierowaną do uczniów klas I-III. Bezpieczeństwo uczniów jest zadaniem priorytetowym.

Czytaj dalej...

Dzień Kobiet w Gminnym Domu Kultury w Chynowie

W wyjątkowym dla wszystkich Kobiet dniu 8 marca Gminny Dom Kultury odwiedził Kabaret Bumelant, który swoim występem idealnie wpisał się w nastrój tego dnia. Przedstawiony program pt. „Dziękuję za problem, Kobieto!” dostarczył niezapomnianych wrażeń oraz ogromną dawkę humoru. Widzowie dowiedzieli się między innymi: jakiego prezentu nie należy dawać kobietom, z czym zmagają się kobiety w życiu codziennym i jakie role muszą przybierać, jakie problemy zdarzają się z dorastającymi dziećmi oraz poznali odpowiedzi na wszystkie intymne pytania, których zazwyczaj wstydzimy się zadać.
UG w Chynowie

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja