Filmowe lato z Dekadą

Filmowe lato z Dekadą

Grójeckie Letnie Kino Plenerowe ruszy już w lipcu. Seans pod chmurką odbędzie się na terenie Ogródka Jordanowskiego przy ul. Piotra Skargi 8, a o wygodę grójeckich kinomanów zadba właściciel centrum handlowego Dekada Grójec.

Na pokaz filmowy w ramach Letniego Kina Plenerowego Urząd Miasta i Grójecki Ośrodek Kultury zaproszą mieszkańców w sobotę 4 lipca o godzinie 21:00. Spółka Dekada, do której należy lokalne centrum handlowe, ufundowała część wyposażenia potrzebnego do zorganizowania plenerowego seansu.

- Przyszedł moment, na który długo czekaliśmy. Po ponad trzymiesięcznej przerwie w działalności, powoli „odmrażamy się" i wracamy na „pokład". Impreza skierowana jest do mieszkańców naszego miasta i jego okolic. Film muzyczny pt. „Moja gwiazda. Teen spirit" będziemy mogli obejrzeć, po raz pierwszy w Grójcu, na dmuchanym ekranie pneumatycznym, wygodnie siedząc w pięknych, kolorowych leżakach, ufundowanych przez Centrum Handlowe Dekada w Grójcu. W imieniu Grójeckiego Ośrodka Kultury oraz mieszkańców bardzo dziękuję za wsparcie naszej inicjatywy i okazaną życzliwość. Serdecznie zapraszamy do udziału w najbliższym oraz kolejnych, letnich seansach filmowych – mówi Monika Woźniak, dyrektor Grójeckiego Ośrodka Kultury.

W programie organizatorzy zaplanowali również dodatkowe atrakcje i wydarzenia towarzyszące. Inicjatywa jest wynikiem współpracy spółki z władzami samorządowymi.

- Z przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie do udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu. Przygotowaliśmy 150 sztuk leżaków, które zostaną przekazane miastu i zapewnią widzom komfort podczas letniego seansu. Ideą Dekady jest tworzenie nie tylko przestrzeni zakupów, ale też miejsc spotkań i integracji mieszkańców, tym bardziej cieszy nas, że również poza murami naszego centrum handlowego możemy wspierać i zachęcać mieszkańców Grójca do aktywności i ciekawego spędzania wolnego czasu – mówi Michał Belta, dyrektor Centrum Handlowego Dekada Grójec.

Centrum Handlowe Dekada Grójec działa na lokalnym rynku od 8 lat. Przyjazny dla klientów format galerii składającej się z trzech jednopoziomowych budynków z wejściami bezpośrednio z wygodnego parkingu, ułatwia sprawne codzienne zakupy. Ze względu na bogatą ofertę zakupową takich sklepów jak Biedronka, Jysk, Media Expert, CCC, Martes Sport, Pepco, KiK, Rossmann czy Empik centrum stanowi często odwiedzany i rozpoznawalny punkt zarówno na mapie miasta, jak i powiatu. Dekada to także  przestronny parking, food trucki ze świeżymi, sezonowymi daniami oraz bankomat czy paczkomat dostępne dla wszystkich mieszkańców.

Wakacyjne filmy wyświetlane będą przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Wstęp na seans i wydarzenia towarzyszące jest bezpłatny.

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja