Zmarł kierowca PKS Grójec zarażony koronawirusem

Zmarł kierowca PKS Grójec zarażony koronawirusem

Jak poinformował przed chwilą portal Radom24.pl, zmarł 43-letni mężczyzna zarażony koronawirusem, który przebywał w Specjalistycznym Szpitalu w Radomiu. To mieszkaniec Radzanowa, kierowca PKS Grójec, który został przyjęty jako pierwszy pacjent z potwierdzonym zakażeniem COVID - 19.

43-letni mieszkaniec gminy Radzanów (pow. białobrzeski) przebywał początkowo na Oddziale Obserwacyjno - Zakaźnym miejskiej placówki, a następnie, ze względu na pogarszający się stan zdrowia, został przeniesiony na OIOM - poinformowała portal Radom24.pl Elżbieta Cieślak, rzeczniczka lecznicy.

Jak informuje portal na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Opieki Medycznej Radomskiego Szpitala Specjalistycznego zmarł pacjent zakażony koronawirusem. Został on przyjęty do szpitala jako pierwszy pacjent z potwierdzonym zakażeniem COVID - 19. 43-letni mieszkaniec gminy Radzanów (pow. białobrzeski) przebywał początkowo na Oddziale Obserwacyjno - Zakaźnym miejskiej placówki, a następnie, ze względu na pogarszający się stan zdrowia, został przeniesiony na OIOM - poinformowała Elżbieta Cieślak, rzeczniczka lecznicy.

Aktualnie w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym przebywa 7 pacjentów z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem, natomiast 16 osób oczekuje w szpitalu (w izolatkach) na wyniki badań.

- Do szpitala zgłaszają się kolejne osoby w celu wykonania badań w kierunku koronawirusa. Ze względu na wysoką liczbę wysyłanych próbek i obciążenie laboratoriów, pacjenci czekają na wyniki od 3 do 5 dni. Obecnie szpital oczekuje na wyniki badań z czwartku - poinformowała portal Elżbieta Cieślak.

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja