Miłośnicy jednośladów zaczęli sezon

Miłośnicy jednośladów zaczęli sezon

Ponad 100 motocyklistów brało udział w oficjalnym otwarciu sezonu motocyklowego w Grójcu. Paradą ulicami miasta miłośnicy dwóch kółek rozpoczęli wspólne świętowanie pory na bicie serca w rytmie obrotów maszyny.

Sezon motocyklowy zorganizowali wspólnie grójeckie Kluby Motocyklowe Dominator, Wind, Motocykliści z Grójca i okolic oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Kośminie.
W sumie 109 motocykli wyruszyło w niedzielne popołudnie z grójeckiego rynku na wspólną paradę ulicami miasta, by po godzinie spotkać się na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kośminie.
– Otwarcie sezonu świętowali z nami motocykliści z zaprzyjaźnionych klubów – mówi Ireneusz Łukasiewicz, prezydent klubu Dominator w Grójcu.
Poza lokalnymi klubami wśród motocyklistów byli miłośnicy dwóch kółek z Żyrardowa, Independent Bikes Radziwiłłów, WGM z Grodziska Mazowieckiego oraz Free Lucky Riders.
Na miejscu wszyscy posilili się grochówką dominatorówką, którą pieczołowicie przygotowali motocykliści z grójeckiego klubu, by potem przystąpić do konkursów. W jednej z nich miłośnicy dwóch kółek sprawdzali swoją siłę w przeciąganiu liny. Tutaj niepokonani okazali się klubowicze z Dominatora, którzy nie dali za wygraną również z kolejnych zmaganiach, rzucaniu oponą. Wielu chciało sprawdzić swoje siły w trzymaniu tłoka na czas. Wygrywał motocyklista, który najdłużej trzymał tłok na wyprostowanej ręce. Najbardziej wytrzymały w tym konkursie był członek Klubu Młodych Motocyklistów z Grójca.
– Liczy się dobra wspólna zabawa i braterska atmosfera – mówi Ireneusz Łukasiewicz. – Cieszymy się z tak licznego przybycia motocyklistów, tym bardziej, że była to pierwsza taka impreza przez nas organizowana.
Klub motocyklowy Dominator Grójec powstał z końcem września ubiegłego roku. Początkowo tworzyło go 24 miłośników dwóch kółek, obecnie jest ich już 36.
– Zapraszamy do członkostwa w klubie nowe osoby – zachęca Ireneusz Łukasiewicz. – Jesteśmy odpowiedzialni i chcemy to propagować wśród społeczeństwa, a także dzieci, by zmienić stereotypowy wizerunek motocyklistów.
Jak zapewniają Dominatorzy, nie ma ograniczeń pod kątem rodzaju motocykla, jedynym wymogiem jest miłość do jednośladów.
Aktualną działalność klubu można śledzić na profilu facebookowym Dominator Grójec.

Ostatnio zmienianywtorek, 07 maj 2019 12:28
Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja