Kosmetyczna innowacja

Kosmetyczna innowacja

Nowy rozdział w kosmetologii estetycznej, oczyszczanie wodorowe.

Oczyszczanie wodorowe to czteroetapowy zabieg składający się z dokładnego oczyszczenia, złuszczenia, nawilżenia oraz działania przeciwstarzeniowego. Wodór to najmniejszy i najlżejszy pierwiastek, który za pomocą strumienia wody ma możliwość wniknięcia w głębsze struktury skóry, dzięki temu usuwa martwe komórki naskórka pozostawiając go dogłębnie oczyszczonym. Zabieg oczyszczania wodorowego dedykowany jest osobom w każdym wieku. Niezależnie od problemu, wodór wykazuje wysokie działanie antyoksydacyjne, z powodzeniem może być wykonywany u osób ze skórą naczyniową i problematyczną, narażonych na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, jak również promieniowanie słoneczne. Wodór z uwagi na swoje właściwości lecznicze może być stosowany również w terapiach cer nadwrażliwych oraz profilaktycznie na zdrową skórę.
– Dzięki zastosowaniu czterech technik, możemy pracować nad wieloma problemami skórnymi. – mówi Marta Kosiacka z Salonu Martiko Beaty&Spa w Mogielnicy – Nasza skóra po zabiegu nie jest podrażniona ani obolała.
W trakcie zabiegu nie stosuje się metody „wyciskania ani ugniatania”, po których potrzebujemy kilku dni, aby cera się wygoiła.
– Efekty, jakie uzyskujemy po oczyszczaniu wodorowym, to promienna i zdrowa cera, dogłębnie oczyszczona oraz nawilżona, a dzięki zredukowaniu ilości szkodliwych wolnych rodników tlenowych, działamy przeciwstarzeniowo. – dodaje Marta Kosiacka.

Oczyszczanie wodorowe to rewolucja w oczyszczaniu skóry! Bezpieczny, efektywny, bez ryzyka powikłań i jakichkolwiek niedogodności.
Seria zabiegów uzależniona jest od stanu i rodzaju skóry. Może to być od 4 do 6 zabiegów wykonywanych co 10-14 dni. Koszt zabiegu waha się w zależności od opracowanego obszaru. Możemy oczyszczać twarz, szyję dekolt, plecy w cenie od 160 zł do 350 zł.

PRZYJDŹ, ZOBACZ SKORZYSTAJ… z 20% RABATU na kolejny zabieg.

Przyjdź na zabieg oczyszczania wodorowego, POLEĆ NAS, a jeśli ktoś przyjdzie z TWOJEGO polecenia, TY odbierzesz 20 % rabatu na swój kolejny zabieg oczyszczania wodorowego.

Zapraszamy!

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja