Powiatowe Strzelanie

Powiatowe Strzelanie

25 sierpnia 2018 r. na strzelnicy kulowej KŻR LOK w Warce odbyły się Powiatowe Zawody Strzeleckie Ochotniczych Straży Pożarnych oraz XX Samorządowe Zawody Strzeleckie o „Puchar Starosty Grójeckiego”.

25 sierpnia 2018 r. na strzelnicy kulowej KŻR LOK w Warce odbyły się Powiatowe Zawody Strzeleckie Ochotniczych Straży Pożarnych oraz XX Samorządowe Zawody Strzeleckie o „Puchar Starosty Grójeckiego”. Zawody otworzyli wicestarosta grójecki Dariusz Piątkowski oraz sędzia zawodów Tadeusz Orłowski. Swoim drużynom kibicowali m.in. wójt gminy Belsk Duży Władysław Piątkowski oraz wójt gminy Pniewy Wiesław Nasiłowski.
Głównym celem rywalizacji była integracja środowiska strażackiego i samorządowego z terenu powiatu grójeckiego, doskonalenie umiejętności strzeleckich oraz propagowanie dyscypliny sportowej jakim jest strzelectwo.
W strzelaniu strażackim, indywidualnie pierwsze miejsce zajął Maciej Marcinkowski z OSP Piaseczno, drugie miejsce Łukasz Piekarniak z OSP Piaseczno, a trzecie Maciej Petrykowski z OSP Drwalew
W rywalizacji zespołowej najlepsi okazali się strażacy z OSP Piaseczno, drugie miejsce zajęli druhowie z Państwowej Straży Pożarnej w Grójcu, a trzecie miejsce zawodnicy z OSP Drwalew.

Niebywale zacięty i widowiskowy był pojedynek strzelecki. Tutaj zespołowo najlepsi okazali się druhowie z OSP Błędów, drugie miejsce przypadło OSP Drwalew, a trzecie zajęli zawodnicy z OSP Konie.
Klasyfikację generalną wygrali strażacy z OSP Piaseczno, drugie miejsce zajęło OSP Drwalew a trzecie miejsce przypadło druhom z OSP Konie.
Wśród samorządowców najlepszym strzelcem okazał się Leszek Bobrowski reprezentujący Urząd Gminy Błędów, drugie miejsce przypadło Marzenie Mularskiej z Urzędu Gminy Grójec, a na trzecim miejscu uplasował się Jarosław Wołos z Urzędu Miejskiego w Warce.
Klasyfikację generalną wygrali samorządowcy z Urzędu Gminy Grójec, drugie miejsce zajął Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu, a trzecie miejsce przypadło urzędnikom z Gminy Błędów.
Po zakończeniu rywalizacji wicestarosta grójecki Dariusz Piątkowski oraz Wiesław Czerwiński radny powiatowy wraz z sędzią głównym podsumowali zawody i wręczyli puchary, medale oraz dyplomy.
Podczas trwania zwodów zorganizowany był poczęstunek w formie grilla, przygotowany przez druhny i druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Laskach.
Starosta Grójecki dziękuje Tadeuszowi Orłowskiemu Prezesowi KŻR LOK w Warce za udostępnienie strzelnicy, Prezesowi OSP Laski Radosławowi Zalewskiemu za przygotowanie poczęstunku dla uczestników zawodów oraz Justynie Węgielskiej za pełnienie funkcji ratownika medycznego.

Tekst i zdjęcia: Starostwo
Powiatowe w Grójcu

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja