Logo
Wydrukuj tę stronę

Tomasz Rybicki najsilniejszym człowiekiem w Chynowie

Tomasz Rybicki najsilniejszym człowiekiem w Chynowie

27 Maja podczas Dni Chynowa odbyły się III Amatorskie Zawody Siłowe organizowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Chynów.

W rywalizacji o tytuł najsilniejszego człowieka w Gminie Chynów zmagało się 9 zawodników. Podczas zawodów musieli zmierzyć się w 5 wyczerpujących konkurencjach:
1. Spacer mleczarza - wyścig na 20 m w parach z 2 bańkami o wadze 45 kg/szt.
2.Przerzucanie opon - zawodnicy tak jak poprzednio rywalizowali w parach. Tym razem mieli do przerzucenia koło od ciężarówki o wadze 110 kg na dystansie 25 m.
3. Waga płaczu – konkurencja polegała na trzymaniu przy wyprostowanych łokciach talerza od sztangi o wadze 10 kg. Wygrywał zawodnik, który najdłużej utrzymał obciążenie.
4. Konkurencja wiązana - zadaniem zawodników było przenieść z punktu A do punktu B 3 worki z piachem o wadze 40 kg, a następnie umieścić kamienie o wadze 65 i 99 kg na podeście i wrócić z workami. Wszystko to odbywało się na dystansie 15 m.
5. „Maluch” - w tym zadaniu zawodnicy przeciągali liną Fiata 126p z odległości 15 m w swoja stronę. W aucie znajdowały się 4 osoby z publiczności.


Najsilniejszymi tego dnia zostali:

1. Tomasz Rybicki
2. Krzysztof Stefańczyk
3. Piotr Kandefer


Przeprowadzenie cieszących się dużym zainteresowaniem zawodów Strongman nie byłoby możliwe, gdyby nie pomoc Urzędu Gminy Chynów, który był głównym sponsorem wydarzenia.
Wszystkim zawodnikom należą się wielkie brawa i podziękowania za udział w zawodach.


Zdjęcia do pobrania z zawodów fan page  FB Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Chynów oraz w linkach poniżej

https://we.tl/C1438Vcg7o

https://we.tl/GHi09FgEQj

Bernaciak Piotr Prezes SPGCH

Ostatnio zmienianyśroda, 06 czerwiec 2018 11:37
Jabłonka - Gazeta informacyjno-reklamowa. Aktualizacja strony: Paulina Omen-Klepacz. Aktualizacja techniczna: Dariusz Nowakowski. Strona stworzona dzięki Joomla.