Zabierzemy mamy do krainy piękna

Zabierzemy mamy do krainy piękna

– Z okazji Dnia Matki proponujemy zakup bonu zaproszeniowego, który zawsze okazuje się doskonałym prezentem – mówi Marta Kosiacka z salonu Martiko Beauty&Spa w Mogielnicy. – Klient może wybrać sobie dowolną usługę z naszej oferty lub ustalić kwotę, jakiej wartości ma być wykony zabieg. Osoba obdarowana sama decyduje z czego chce skorzystać.

Bon zaproszeniowy ważny jest przez dwa miesiące, a w sytuacji gdy wybrany zabieg okaże się nietrafiony, zawsze możemy go wymienić na inny z oferty salonu Martiko Beauty&Spa w Mogielnicy,  w tej samej kwocie.

Co wybrać?
Mamy do wyboru całą ofertę salonu. Możemy zdecydować się na pojedynczy masaż, np. masaż relaksacyjny całego ciała za 90 zł lub jeden z wyjątkowych rytuałów SPA.
– Dla naszych mam proponujemy rytuał winogronowy, który silnie działa przeciwstarzeniowo, regeneruje, poprawia koloryt skóry oraz intensywnie nawilża. – poleca Marta Kosiacka. – Piękny zapach dojrzewających w słońcu winogron sprawia, że zabieg oprócz swojej skuteczności jest również wyjątkowo przyjemny i aromatyczny. Czas trwania 90 min, cena 180 zł.
Na twarz Martiko Beauty&Spa proponuje zabieg rewitalizujący, mający intensywne działanie dotleniające i nawilżające. Zabieg połączony jest z diagnozą twarzy. Składniki aktywne na jakich pracuje salon, dobierane są indywidualnie do cery klienta. Intensywny masaż rewitalizujący obejmuje twarz, szyje, dekolt oraz koktajl witaminowy, który daje silne działanie przeciwstarzeniowe - anty age. Czas trwania 90 min, cena do 200 zł.
– Proponujemy również dobór kosmetyków pielęgnacyjnych – dodaje właścicielka salonu.
Dla praktycznych mam, Martiko Beauty&Spa w Mogielnicy oferuje również szybkie usługi np. manicure hybrydowy z pięknymi zdobieniami lub wzorami, pedicure, dla odświeżenia naszych stóp oraz makijaż, który podkreśli urodę , a nie zmarszczki.
– W przypadku makijażu, możemy doradzić jak się malować na co dzień oraz dobrać niezbędne produkty, tj. podkład, róż, bronzer, cienie – poleca Marta Kosiacka.
Jeśli szukacie innych zabiegów, zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą salonu Martiko Beauty&Spa w Mogielnicy dostępną na stronie www.martiko.pl, lub dzwoniąc osobiście.

Dlaczego Martiko?
– Jesteśmy salonem, który systematycznie się rozwija, wzbogacając swoją ofertę – mówi Marta Kosiacka. – Nasz zespół to specjaliści w wielu dziedzinach.
Dbamy o każdy szczegół i każdego klienta, a żeby się o tym przekonać, trzeba nim zostać. Serdecznie zapraszamy.
Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja