PROGNOSFRUIT w tym roku w Polsce!

PROGNOSFRUIT w tym roku w Polsce!

ZSRP organizatorem konferencji PROGNOSFRUIT, głównego wydarzenia dla branży owocowej całego świata.

Skupia producentów, przetwórców i handlowców z różnych krajów europejskich i pozaeuropejskich. Podczas  konferencji omawiane są trendy na europejskim i światowym rynku owoców, a  WAPA (World Apple and Pear Association) ogłasza prognozę produkcji jabłek i gruszek na następny sezon. Co roku konferencja odbywa się w innym kraju i bierze w niej udział około 400 przedstawicieli branży z całego świata. W ubiegłym roku  42. edycja konferencji odbyła się w drugim tygodniu sierpnia w Hiszpanii. Do katalońskiego miasta Leida przybyło 300 delegatów z całego świata. Dane przedstawione przez członków WAPA zostały zebrane przy wsparciu krajowych organizacji producentów różnych państw członkowskich UE i innych państw. W imieniu Towarzystwa Rozwoju Sadów Karłowych informacje na temat prognozowanych zbiorów w Polsce  zaprezentował Dominik Woźniak z Organizacji Producentów Rajpol.
Miło nam poinformować, że tegoroczna konferencja odbędzie się już w sierpniu w Warszawie, a jej organizatorem został Związek Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej. Oprócz oficjalnej części konferencji i debaty odbędzie się również kilka imprez towarzyszących, mających na celu wzmocnienie współpracy i kontaktów między uczestnikami. Delegaci podczas wizyty odwiedzą grupy producentów i będą mogli zapoznać się z naszym potencjałem sadowniczym.  Jest to niepowtarzalna okazja do promocji całego potencjału gospodarczego Polski.
W Konferencji wezmą także udział przedstawiciele Komisji Europejskiej, Europarlamentu, Ministerstw, PIORIN i władz samorządowych.
Zapraszamy firmy chętne do współpracy przy organizacji Konferencji do kontaktu z biurem Związku Sadowników RP! 

Dofinansowano z
Funduszu Promocji
Owoców i Warzyw

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja