Dzień Kobiet w 1. Ośrodku Radioelektronicznym

Dzień Kobiet w 1. Ośrodku Radioelektronicznym

W miniony czwartek celebrowaliśmy święto kobiet. Panie na co dzień pełniące służbę i pracujące w naszej jednostce spotkały się w licznym gronie by uczcić Dzień 8 Marca.

Tegoroczny Dzień Kobiet odbył się w Grójeckim Ośrodku Kultury, gdzie odbyła się projekcja filmu. Na panie czekała również dodatkowa niespodzianka. Po seansie zostały zaproszone do sali bankietowej, w której powitał je dowódca jednostki płk Andrzej Kozera w asyście oficerów - przedstawicieli wszystkich żołnierzy 1. ORel. i pana Leszka Ciepieniaka reprezentującego męską część Związków Zawodowych.
Płk Kozera złożył paniom serdeczne życzenia i przystąpił do krojenia tortu. Oczywiście nie mogło się obyć bez wręczenia kwiatów. Z pewnością damska część naszej jednostki będzie mile wspominać ten dzień.

Tekst i zdjęcia: Sekcja Wychowawcza

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja