Walczył z korupcją, teraz pokieruje nowomiejskim komisariatem

Walczył z korupcją, teraz pokieruje nowomiejskim komisariatem

Asp. sztab. Jarosław Tadzik od 2 listopada kieruje komisariatem w Nowym Mieście nad Pilicą. Mieszkańcy i nowomiejscy samorządowcy oficjalnie przywitali go podczas ostatniej sesji rady gminy (30.11).

Asp. szt. Jarosław Tadzik jest funkcjonariuszem od 24 lat. Jego dotychczasowa kariera policyjna związana jest z jedną jednostką – Komendą Powiatową Policji w Grójcu (do końca 1998r. była to Komenda Rejonowa), gdzie pracował w różnych wydziałach i na różnych stanowiskach. Ostatnio był członkiem wydziału kryminalnego, a dokładniej rzecz biorąc – referatu ds. walki z przestępczością gospodarczą i korupcją.

Przywitanie nowego kierownika zbiegło się z pożegnaniem jego poprzednika, asp. sztab. Janusza Bogdańskiego, który w nowomiejskim komisariacie pracował przez ostatnie 4,5 roku. Janusz Bogdański wciąż będzie strzegł bezpieczeństwa na terenie powiatu grójeckiego, lecz już na jego północnym krańcu. Został bowiem zastępcą komendanta komisariatu w Warce.
– Mój poprzednik zawiesił mi bardzo wysoko poprzeczkę, jeśli chodzi o wykrywalność i stan bezpieczeństwa na terenie gminy. Mam nadzieję, że za jakiś czas będę mógł powiedzieć, że udało mi się to utrzymać – skomplementował swojego poprzednika asp. sztab. Jarosław Tadzik.
Z kolei do mieszkańców gminy Nowe Miasto nad Pilicą nowy kierownik powiedział: – Zachęcam państwa do współpracy. Chciałbym, żebyśmy wyszli z założenia, że wszyscy odpowiadamy za stan bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie gminy. Obiecuję, że będę z siebie dawał tyle, ile mogę.
Dominik Górecki

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja