Logo
Wydrukuj tę stronę

Przedszkole małych i wielkich sukcesów

Przedszkole małych i wielkich sukcesów

PROMOCJA: Chcesz, aby twoje dziecko miało fajne dzieciństwo, było szczęśliwe,  bezpieczne oraz otrzymało doskonałe podstawy do dalszego rozwoju? Znamy miejsce, gdzie marzenia dzieci i ich rodziców się spełniają.

O czym marzą rodzice dla swojego dziecka? Każdy o czymś innym, ale wiele marzeń mają wspólnych… Aby maluch był zdrowy, bezpieczny, dobrze się rozwijał,  aby  znalazł przyjaciół i inspirację do zabawy.
Aby był mądry, radził sobie z życiem i oczywiście aby był szczęśliwy! Wszystko to znajdziemy w Niepublicznym Przedszkolu Zacisze 15 w Lesznowoli, które funkcjonuje na grójeckiej mapie edukacyjnej już od blisko 9 lat!

Zacisze to fajne dzieciństwo
Wśród  lesznowolskich lasów, z dala od miejskiego gwaru jest miejsce, gdzie śmiech dzieci słychać już na ulicy. Mowa o Niepublicznym Przedszkolu Zacisze 15 w Lesznowoli koło Grójca. Tutaj szczęście dzieci to priorytet.
 – Z perspektywy kilku lat, jakie dzielą okres uczęszczania syna do przedszkola Zacisze 15 z dniem dzisiejszym, mogę śmiało powiedzieć, że marzenia się spełniły… Zacisze zaoferowało wspaniałą grupę ludzi, którzy dzięki współpracy z rodzicami i patrzeniu na każde dziecko indywidualnie, dali szansę na fajne dzieciństwo i doskonałe podstawy pod dalszy rozwój. Pozostały super wspomnienia i przekonanie, że to był dobry wybór. – mówi Tomek, tata Szymka, absolwenta Zacisza 15.
Lesznowolskie Niepubliczne Przedszkole to kameralna placówka, która zapewnia całoroczną opiekę dla dzieci od 2 do 5 lat w godzinach od 7.00 do 18.00. Co odróżnia tę placówkę od innych? Wszystko!

Ciepła domowa poducha
Bezdyskusyjnym atutem przedszkola jest jego lokalizacja. Sąsiedztwo lasów oraz polan daje możliwość organizacji częstych „wypraw” m.in. na grzybobranie. Dzieci od najmłodszych lat obcują z naturą oraz spędzają czas na świeżym powietrzu.
– Mamy sprawdzoną, godną zaufania kadrę – mówi Daniel Jagiełło, właściciel Zacisza 15. –  Dzieci, które do nas przychodzą „wpadają w ciepłą domową poduchę”. Maluchy są bardzo związane emocjonalnie z naszymi opiekunkami.
Podopieczni Zacisza15 spędzają czas razem, tylko podczas zajęć są dzielone na grupy wiekowe. Dzięki temu uczą się odpowiedzialności za drugiego człowieka oraz nawiązują przyjaźnie. To dziecko decyduje, jak i z kim chce spędzać czas wolny.
– Nie stwarzamy granic wiekowych i nie próbujemy „na siłę” trzymać dziecka w jego grupie wiekowej. Dajemy możliwość wyboru, tworząc naturalne warunki, podobnie jak to ma miejsce w rodzinie, gdzie razem wychowują się i bawią dzieci w różnym wieku – dodaje Daniel Jagiełło.

Dobro dziecka jest najważniejsze
W lesznowolskim przedszkolu Zacisze 15 dobrze bawią się dzieci z Grójca i okolic, a także z Belska Dużego. Do dyspozycji maluchów przygotowano cztery sale tematyczne: do zabaw ruchowych, salę edukacyjną, salę zabawową, salę gier i czytelnię oraz małą sypialnię. Własną kuchnię i jadalnię oraz olbrzymi plac zabaw z toaletą, a także własny teren piknikowy.
– Moja córka każdego dnia rano z niecierpliwością czeka, kiedy zawiozę ją do Zacisza – mówi Agnieszka, mama 2,5 – letniej Ani. – W tym przedszkolu najważniejsze jest dobro dziecka, a to dla rodzica jest najważniejsze. Między maluchami i opiekunkami (ciociami) wytwarza się wspaniała relacja. Rodzice natomiast mogą liczyć z ich strony na współpracę.
Zacisze oferuje maluchom szeroki wachlarz zajęć, które poprzez zabawę wpływają na rozwój podopiecznych: Mały Lingwista (nauka języka angielskiego), Mały Sportowiec (zajęcia ruchowe z elementami integracji sensorycznej), Mały Muzyk (szeroko pojęty świat dźwięków), Mały Artysta (świat barw i kształtów za pomocą różnorodnych technik plastycznych), Mały Czytelnik (codzienne głośne czytanie dzieciom), Mały Odkrywca (zajęcia na świeżym powietrzu – doświadczanie cudów przyrody), Mały Mówca (zajęcia z logopedą), Mały Kuchcik (zajęcia kulinarne) oraz spotkania ze sztuką (teatrzyk). W Zaciszu 15 każde zajęcia są niepowtarzalne. Nawet wydawałoby się zwykłe spotkanie z policją lub strażą pożarną jest aranżowane w taki sposób, że nawet dorośli słuchają go z „wypiekami na twarzy”. 
Podopieczni Zacisza 15 wyjeżdżają na różnego rodzaju konkursy i festiwale, które odbywają się w województwie mazowieckim. Kilka-kilkanaście razy w roku występują na większych i mniejszych scenach, przed różną publicznością. Efektem tego są oczywiście niezliczone trofea od których uginają się półki w lesznowolskim przedszkolu. Wśród nagród honorowe miejsce zajmuje puchar Ministra Obrony Narodowej zdobyty w Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Ludowej.  
– Poprzez udział w konkursach dzieci mają umiejętność pokonywania własnych barier – podkreśla Daniel Jagiełło.
Bądź współtwórcą małych i wielkich sukcesów swojego dziecka i zapisz je do naszej placówki!


Jabłonka - Gazeta informacyjno-reklamowa. Aktualizacja strony: Paulina Omen-Klepacz. Aktualizacja techniczna: Dariusz Nowakowski. Strona stworzona dzięki Joomla.