Pobij z nami rekord zrzuconych kilogramów

Pobij z nami rekord zrzuconych kilogramów

PROMOCJA:  Zawalcz o swoją idealną sylwetkę pod okiem specjalistów. Zyskaj wspaniałą figurę i lepsze samopoczucie.

Od miesiąca w Nowym Mieście nad Pilicą działa Profesjonalne Studio Modelowania Sylwetki.
– Studio Figura to Światowy Koncept Modelowania Sylwetki, oparty o autorski program treningowo-dietetyczny – mówi Agnieszka Listkiewicz, właścicielka nowomiejskiego studia. – Skierowany jest wyłącznie do kobiet i polega na realizacji celów i marzeń o idealnej sylwetce.
Twórcą konceptu jest firma Studio Figura International, która istnieje na rynku już 11 lat. Studio Figura International to 820 licencjonowanych gabinetów na całym świecie, w tym 120 gabinetów w Polsce.
Od października możliwość modelowania sylwetki i realizacji swoich celów mają mieszkanki Nowego Miasta nad Pilicą i okolic.
– Do dyspozycji klientek jest 10 stacji zabiegowych takich jak: Roll Shaper, Vacu Shaper, Swan Shaper, limfodrenaż, elektrostymulacja, rower treningowy czy platforma wibracyjna – dodaje właścicielka nowomiejskiego Studia Figura.
W ramach karnetu panie mogą liczyć na indywidualne konsultacje, opracowanie diety oraz dobór zabiegów i ćwiczeń. Studio oferuje również profesjonalne kosmetyki do ujędrniania ciała oraz suplementy diety (oczyszczające i odchudzające).
–  Połączenie ćwiczeń, diety i suplementacja dobrane indywidualnie do klientki to gwarancja sukcesu – zapewnia Agnieszka Listkiewicz.
Klientki studiów na całym świecie realizują swoje cele takie jak: intensywne odchudzanie, redukcja cellulitu, BAB (Body after Baby), idealna sylwetka, jędrna skóra.
Najlepszym dowodem na skuteczność Studio Figura jest m.in. coroczny konkurs „Metamorfozy”. Z roku na rok przyciąga on coraz większą uwagę kobiet, które chcą zawalczyć o swoje marzenia o idealnym ciele. Konkurs cieszy się bardzo dobrym odbiorem społecznym i pokazuje, że klientki z całego świata chudną w Studio Figura i pobijają rekordy zrzuconych kilogramów. Rekord zeszłego roku to 62 kg zrzucone przez klientkę z Częstochowy.
Zwyciężczyni Metamorfozy 2017 pochodzi z Kielc, zrzuciła ponad 30 % masy ciała i wygrała podwójnie – zarówno wspaniałą figurę, jak i atrakcyjną wycieczkę na Teneryfę.

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja