Wszystko, czego potrzebuje Twoje auto

Wszystko, czego potrzebuje Twoje auto

W Szczęsnej koło Grójca powstaje nowoczesny serwis motoryzacyjny, gdzie kupisz nie tylko najwyższej jakości opony, ale otrzymasz także pakiet kompleksowych usług dla Twojego auta.

Jeżeli oczekujesz optymalnego bezpieczeństwa i nieograniczonej mobilności za każdym razem, gdy siadasz za kierownicą - proponujemy Ci najwyższej klasy usługi oraz gwarantowaną jakość, a wszystko to w atrakcyjnej cenie!!!
– Oferujemy profesjonalny serwis samochodów i opon – mówi Igor Gretka, właściciel firmy X-Car w Szczęsnej k. Grójca. – Oddajemy w ręce mieszkańców powiatu grójeckiego naszą wiedzę, praktykę i solidność. Przy współpracy z siecią serwisów BestDrive, należącą do koncernu Continental, stworzyliśmy miejsce, gdzie auta naszych klientów otrzymają wszystko to, co jest niezbędne do ich bezpiecznej i niezawodnej eksploatacji – podkreśla właściciel firmy.

Kompleksowo o aucie
Z myślą o kierowcach powiatu grójeckiego powstał punkt, gdzie w jednym miejscu zadbamy o opony, hamulce, układ jezdny, oleje oraz pełną diagnostykę każdego auta. Założycielem firmy jest Igor Gretka, znany grójeckim kierowcom jako „prekursor wulkanizacji”. Wieloletnie doświadczenie potwierdzone setkami tysięcy wymienionych opon pozwoliło na stworzenie – we współpracy z BestDrive – nowoczesnego serwisu,  w którym kierowcy otrzymają kompleksowy pakiet usług dla swojego auta. BestDrive jest światową marką, która powstała w 2006 roku i firmuje działające w kilkudziesięciu państwach  profesjonalne serwisy samochodowe, które dostarczają najwyższej jakości produkty i usługi. Dzisiaj na pięciu kontynentach świata pod szyldem BestDrive działa już blisko 2000 serwisów.

Maksymalizacja komfortu i bezpieczeństwa
Do obsługi  samochodów przeznaczone zostaną najnowszej generacji maszyny diagnostyczne niezbędne do wymiany opon oraz geometrii. Będzie tutaj pracowało także unikatowe w Polsce urządzenie, które  przeprowadzi pełne rozpoznanie zestawu kołowego pojazdu, analizując geometrię z i bez obciążenia oraz zobrazuje symulację zachowania na drodze, aby zmaksymalizować komfort i bezpieczeństwo eksploatacji samochodu.
– Urządzenie posiada specjalny program do pozycjonowania czterech kół w optymalny sposób, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kierowcy. To takie profesjonalne centrum diagnostyki – mówi Igor Gretka, właściciel firmy.
Drugie z urządzeń dokona precyzyjnego pomiaru bicia koła we wszystkich płaszczyznach oraz kalkulacji optymalnego spasowania: obręcz-opona, rozwiązując tym samym większość problemów wibracji powodowanych stanem ogumienia. Zmierzy również dryf koła, który często powoduje ściąganie  pojazdu w jedną stronę podczas jazdy, a także sprawdzi aktualną głębokość bieżnika.

Od opon do bezpieczeństwa
Profesjonalna kontrola stanu opon w X-Car skutecznie wyeliminuje źródła niebezpieczeństwa, dzięki czemu zawsze będziesz podróżował bezpiecznie. Sprawdzamy głębokość bieżnika, ciśnienie powietrza, zużycie i wiek opon oraz ewentualne uszkodzenia ściany bocznej. Jeżeli zauważymy nieprawidłowość bądź defekt, niezwłocznie przywrócimy Twoje opony do stanu optymalnego lub sprawnie wymienimy na nowe. W naszej ofercie znajduje się również montaż opon, wyważanie kół, prostowanie felg,  pompowanie gazem (co gwarantuje, że ciśnienie w kole pozostanie niezmienione przez długi czas) oraz geometrię. W naszej firmie przechowasz  opony na kolejny sezon.
– Klienci oszczędzą sobie problemów z dźwiganiem opon do garażu lub piwnicy – wyjaśnia Igor Gretka.
U nas zaopatrzysz się również w nowe opony do samochodów osobowych, ciężarowych, Suv - ów oraz aut 4x4. Wybieraj z naszej bogatej oferty marek: Continental, Uniroyal, Barum, a także innych producentów. Gwarantujemy bezdotykową wymianę felg aluminiowych. Jako jedyni w powiecie posiadamy również stanowisko do obsługi opon motocyklowych.

Twoje hamulce polegają na nas
Niezależnie od sytuacji na drodze, musisz być w 100% pewien sprawności swoich hamulców. Możesz polegać na zespole X-Car, który dokładnie sprawdzi Twoje tarcze hamulcowe, klocki, płyn hamulcowy, przewody oraz uszczelki. Posiadamy autoryzację specjalistycznej firmy ATE należącej do koncernu Continental.
– Z hamulcami lepiej nie ryzykować – ostrzega właściciel firmy. – Należy je regularnie kontrolować. To  podstawowa zasada bezpieczeństwa.

Zadbamy o kręgosłup Twojego auta
Układ jezdny to kręgosłup Twojego auta, który umożliwia sprawne poruszanie się po drodze. W jego skład wchodzą koła jezdne oraz ich zawieszenia wraz z osiami lub mostami napędowymi, które są odpowiedzialne za prawidłowe i bezpieczne przemieszczanie się samochodu na drodze. Aby pozostał zawsze sprawny w 100% oferujemy kontrole stanu amortyzatorów, przekładni kierowniczej, drążków i osłon oraz wahaczy.

Niezawodność pojazdu
Aby mieć pewność, że powietrze w Twoim samochodzie pozostanie zawsze czyste, od wiosny 2018 roku będziemy oferować serwis układu klimatyzacji. W X-Car wymienisz również olej, tłumik, zakupisz wycieraczki oraz wykonasz pełną diagnostykę auta. Dzięki systemowi powiadomień sms oraz e-mail będziemy przypominać Ci o zbliżającym się przeglądzie.
 
X-Car w Szczęsnej przy ul. Warszawskiej 11 (obok bazy GDDKiA) zaprasza wszystkich zmotoryzowanych już od czwartku 9 listopada. Z okazji otwarcia każdy klient otrzyma podstawową diagnostykę auta za jedyne 1 zł, a przy wymianie opon zawory gratis (promocja obowiązuje do końca 2017 roku).

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja